کلینیک کاشت مو طب هیر
02122224580

مشاوره ربات تلگرام (۲۴ ساعته)

داروهای تقویتی

نوشته شده در تاریخ 8 ژانویه 2019 در دسته تعداد بازدید 396 views

داروهای تقویتی

داروهای تقویتی

از گذشته تاکنون داشتن موهایی زیبا و خوش حالت از جمله مواردی بود که افراد برای رسیدن به آن از انجام هر کاری دریغ نمی کردند. خوشبختانه در دنیایی زندگی میکنیم که رسیدن به این خواسته خیلی سخت و دور از دسترس نمی باشد. در این راستا باید در جریان باشید که داروها و روش های بسیار زیادی در این زمینه وجود دارد که میتواند به شما کمک کند که از جمله بهترین این روش ها کاشت مو بوده که همواره نتایج بسیار خوبی را با خود به همراه دارد. اما اگر تمایل دارید که از داروهای تقویتی استفاده کنید باید به شما ماینوکسیدیل موضعی را معرفی کنیم که هم برای زنان و هم مردان مفید بوده و میتواند آنها را به نتیجه دلخواه برساند.

چگونگی عملکرد داروهای تقویتی

یکی از داروهای تقویتی که به شما معرفی کردیم ماینوکسیدیل موضعی می باشد که برای افرادی که دچار طاسی سر نیز شده اند بسیار مناسب می باشد. این دارو به راحتی میتواند بر روی فولیکول های مو تاثیر بگذارد و در کمترین زمان ممکن رشد دوباره ای را برای افراد به همراه داشته باشد. منظور از کمترین زمان ممکن طی مدت یک هفته نبوده و حداقل ۶ ماه زمان نیاز دارد. اگر در نظر دارید که از این دارو استفاده کنید باید بدانید که حتما باید با پزشک متخصص مشورت نمائید تا راهنمایی های لازم برای توقف ریزش مو و همچنین رسیدن به نتیجه دلخواه را بدست آورید.

داروهای تقویتی

هزینه داروهای تقویتی

هنگامی که در نظر میگیرید که از داروهای تقویتی برای درمان ریزش موهای خود استفاده کنید یکی از سوالاتی که ذهن شما را به خود مشغول می کند هزینه های مرتبط با آن می باشد. باید در جریان باشید که داروهای تقویتی مو از جمله مواردی هستند که هزینه هنگفتی را با خود به دنبال ندارند اما نکته اینجاست که مصرف آنها آن هم بدون تجویز پزشک میتواند خطراتی را با خود به دنبال داشته باشد که جبران آن سخت و طاقت فرسا باشد. شما باید این مسئله را در نظر بگیرید که تنها به هزینه روش های درمانی دقت نکنید و کارآیی آن را نیز در نظر داشته باشید.

کاندیدای مناسب برای داروهای تقویتی

یکی از سوالاتی که برای استفاده از داروهای تقویتی برای افراد به وجود می آید این است که آیا گزینه مناسبی برای استفاده از این داروها هستند؟ دقت کنید برای آگاهی از این مسئله بهتر است به دکتر متخصص مراجعه نمائید تا با بررسی دقیق خود شما را مطلع سازد اما به طور کلی این داروها برای افرادی با شرایط زیر مناسب است:

  • افرادی که دچار طاسی سر شده اند.
  • کسانی که به بیماری های پوستی نظیر آلوپسی گرفتارند.
  • افرادی که به ریزش مو دچار شده اند.
  • کسانی که به دلیل شیمی درمانی موهای خود را از دست داده اند.

 

منبع : کلینیک کاشت ابرو طب هیر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

callmegif
فرم را پر نمایید تا با شما تماس بگیریم