کلینیک کاشت مو طب هیر
02122224580

مشاوره ربات تلگرام (۲۴ ساعته)

داشتن ابروهای زیبا

نوشته شده در تاریخ 18 دسامبر 2018 در دسته تعداد بازدید 472 views

داشتن ابروهای زیبا

داشتن ابروهای زیبا

برای افزایش زیبایی همیشه لازم نیست از روش های تهاجمی و عمل های زیبایی استفاده کرد چون در بسیاری از مواقع استفاده از روش های ساده ی خانگی هم نتایج قابل قبولی به دنبال خواهد داشت. با توجه به این که داشتن ابروهای زیبا تاثیر زیادی بر روی زیبایی خواهد داشت و بسیاری از خانم ها هم به دنبال روشی برای افزایش زیبایی ابروهایشان هستند تصمیم گرفته ایم در این مطلب به نکات طلایی برای افزایش زیبایی ابرو ها بپردازیم پس تا انتهای این مطلب ما را همراهی کنید.

مهم ترین نکات برای  داشتن ابروهای زیبا

برای داشتن ابروهای زیبا میتوانید به راحتی از روش های خانگی استفاده کنید چون در اکثر موارد استفاده از این روش ها نتایج قابل قبولی را به دنبال خواهد داشت و باعث میشود در کمترین زمان ممکن به نتیجه دست پیدا کنید اما در این میان باید به برخی از نکات هم توجه داشته باشید تا جلوی آسیب های مختلف به ابرو را کاهش دهید.

داشتن ابروهای زیبا

یکی از مهمترین نکاتی که برای دست یابی به ابروهای زیبا باید به آن توجه داشته باشید این است که حتما تا جایی که امکان دارد کمتر از رنگ های شیمیایی استفاده کنید و جلوی تابش نور مستقیم آفتاب به صورتتان را بگیرید. برای اینکار میتوانید از کلاه یا عینک های پهن استفاده کنید. توجه به تغذیه هم از مواردی است که در اکثر موارد باعث میشود رشد ابروهایتان افزایش پیدا کند.

ماساژ ابرو

برای داشتن ابروهای زیبا میتوانید ماساژ ابرو را امتحان کنید. این روش در بسیاری از مواقع نتایج شگفت انگیزی به دنبال خواهد داشت به همین دلیل باعث افزایش قابل توجه رشد ابروها خواهد شد. بهتر است بدانید ماساژ ابرو باعث میشود تا خون رسانی در آن افزایش پیدا کند به همین دلیل این کار به جلوگیری از ریزش ابروها کمک زیادی خواهد کرد.

داشتن ابروهای زیبا

ماساژ ابرو باید با ملایمت انجام شود چون وارد شدن هرگونه فشار به ابروها باعث آسیب به ریشه مو ها خواهد شد و احتمال ریزش ابرو افزایش پیدا میکند.

روغن کرچک

روغن کرچک یکی از بهترین داروهای گیاهی برای افزایش رشد ابروها به شمار میرود. برای داشتن ابروهای زیبا با استفاده از روغن کرچک باید هر شب قبل از خواب ابروهایتان را به آن آغشته کنید و اجازه دهید تا صبح روی آن باقی بماند. این کار باعث میشود تا مواد مغذی به صورت مستقیم در اختیار ابروها قرار گیرد و شاهد رشد سریع آن باشید.

البته همانطور که در مطالب قبل هم به آن اشاره کردیم برای استفاده از روغن های گیاهی باید حتما از طبیعی بودن آن اطمینان حاصل کنید در غیر اینصورت چندان نتیجه بخش نخواهند بود.

 

منبع : کلینیک کاشت ابرو طب هیر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

callmegif
فرم را پر نمایید تا با شما تماس بگیریم