کلینیک کاشت مو طب هیر
02122224580

مشاوره ربات تلگرام (۲۴ ساعته)

درمان بالقوه طاسی کشف شد

نوشته شده در تاریخ 15 اکتبر 2018 در دسته تعداد بازدید 505 views

درمان بالقوه طاسی کشف شد

درمان بالقوه طاسی کشف شد

خوشبختانه با پیشرفت پزشکی هر روزی شاهد روش های جدیدی هستیم که با استفاده از آن میتوان با کمترین عارضه و در کمترین زمان ممکن به رفع ریزش مو و طاسی پرداخت. استفاده از روش های جدید درمان طاسی باعث میشود تا بتوان به درمان قطعی ریزش مو پرداخت و علاوه بر این شاهد عوارض مختلف برای بیمار نباشیم. متاسفانه در گذشته افرادی که دچار ریزش مو میشدند در اکثر موارد مجبور بودند به صورت دائمی با مشکل خود دست و پنجه نرم کنند چون روش های زیادی برای درمان ریزش مو وجود نداشت. بعد از آن هم استفاده از روش های کاشت مو عوارضی برای افراد به وجود می آورده است به همین دلیل برخی از افراد به علت ترس از آن ترجیح میدادند از روش های دیگر استفاده کنند. اما در حال حاضر به درمان بالقوه طاسی و روش هایی که وجود دارد میتوان در کمترین زمان ممکن به نتیجه رسید.

علت ریزش مو

ریزش مو میتواند علل مختلفی داشته باشد که با توجه به آن میتوان به درمان آن پرداخت. یکی از علت های اصلی ریزش مو مشکلات ژنتیکی است. اما علاوه بر این بسیاری از افراد به علت کم کاری تیروئید، سوء تغذیه و حتی استرس دچار ریزش مو میشوند به همین دلیل باید به تمام این موارد توجه داشت. همچنین بیماری آلوپسی نیز مشکلی است که باعث ریزش مو در نقاط مختلف بدن میشود و ممکن است برخی از افراد به آن مبتلا شوند. در ادامه به جدیدترین درمان بالقوه طاسی میپردازیم

درمان بالقوه طاسی کشف شد

جدیدترین درمان بالقوه طاسی

برای درمان طاسی روش های زیادی وجود دارد که متخصصان میتوانند برای رفع ریزش مو از این روش ها استفاده کنند. استفاده از اکثر این روش ها میتواند نتایج قابل قبولی را برای بیماران به دنبال داشته باشد. اما اخیرا یک درمان بالقوه طاسی کشف شده است که استفاده از آن باعث میشود تا سرعت درمان ریزش مو تا حدی زیادی افزایش پیدا کند.محققان دانشگاه منچستر که این روش درمانی را کشف نموده اند به تولید داروهایی پرداخته اند که با استفاده از آن ها میتوان تغییرات قابل توجهی در فولیکول ها به وجود آورد و باعث افزایش رشد موهای سر و توقف ریزش مو شد. این دارو فعلا در مراحل آزمایشی قرار دارد اما به احتمال زیاد در آینده ای نزدیک در اختیار بیماران قرار خواهد گرفت.

بهترین روش ها برای درمان طاسی

همانطور که گفتیم جدیدترین درمان بالقوه طاسی که محققان آن را کشف نموده اند هنوز در مرحله ی تحقیقاتی است به همین دلیل باید از روش هایی که در حال حاضر در کلینیک ها مورد استفاده قرار میگیرد استفاده کرد. از میان روش هایی که برای درمان طاسی وجود دارد میتوان به کاشت مو، ترمیم مو و لیزر تراپی اشاره کرد. برای استفاده از این روش ها باید علت ریزش مو به صورت دقیق مورد بررسی قرار گیرد.

 

منبع : کلینیک کاشت ابرو طب هیر

Rate this post

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

callmegif
فرم را پر نمایید تا با شما تماس بگیریم