کلینیک کاشت مو طب هیر
02122224580

مشاوره ربات تلگرام (۲۴ ساعته)

درمان بی تاثیر ریزش مو

نوشته شده در تاریخ 8 دسامبر 2018 در دسته تعداد بازدید 368 views

درمان بی تاثیر ریزش مو

درمان بی تاثیر ریزش مو

افرادی که دچار ریزش موی ارثی و … میشوند معمولا در وهله ی اول روش های خانگی را امتحان میکنند چون در گذشته این تصور وجود داشته است که انواع ریزش مو را میتوان با استفاده از روش های کاشت مو درمان کرد این در حالی است که در حال حاضر طبق تحقیقاتی که انجام شده است به هیچ وجه نمیتوان ریزش موهای ارثی را با داروهای گیاهی درمان کرد به همین دلیل افرادی که دچار ریزش مو میشوند باید حتما به پزشک مراجعه کنند. در ادامه به درمان بی تاثیر ریزش مو خواهیم پرداخت پس با ما همراه باشید.

درمان بی تاثیر ریزش مو

با گذشت زمان روش های زیادی به وجود آمده است که میتوان برای رفع ریزش مو و رشد موهای جدید مورد استفاده قرار داد. از میان روش هایی که وجود دارد بسیاری از روش ها جزء روش های بی تاثیر به شمار میروند و افرادی که از آن ها استفاده میکنند شاهد رفع ریزش مو نخواهند بود به همین دلیل باید به این نکته توجه داشته باشید و حتما برای رفع ریزش مو از روش های موثر استفاده کنید.

درمان بی تاثیر ریزش مو

درمان بی تاثیر ریزش مو معمولا در مواردی خواهد بود که فرد برای رفع ریزش موهای خود از روش های خودسرانه استفاده کند و به جای مراجعه به متخصصان زیبایی تصمیم بگیرید به خود درمانی بپردازد که قطعا در این موارد نه تنها ریزش مو برطرف نخواهد شد بلکه در برخی موارد شاهد افزایش رشد مو و عوارض داروهایی که بدون توصیه ی پزشک مصرف میشوند خواهیم بود.

علت های ریزش مو

برای اینکه به جای استفاده از روش های درمان بی تاثیر ریزش مو از روش های موثر استفاده کرد باید علت ریزش مو به صورت دقیق مورد بررسی قرار گیرد در غیر اینصورت به هیچ وجه نمیتوان به انتخاب بهترین روش های درمانی پرداخت. از میان علت های مختلف ریزش مو میتوان به مشکلات ژنتیکی، سوء تغذیه، استرس و اضطراب، بیماری های عفونی سر و بیماری آلوپسی اشاره کرد.

درمان بی تاثیر ریزش مو

درمان موثر ریزش مو

برای اینکه روش های موثر را جایگزین روش های درمان بی تاثیر ریزش مو کنید باید با آن ها آشنایی کافی داشته باشید به همین دلیل پیشنهاد میشود قبل از اینکه به سراغ استفاده از روش های مختلف بروید اطلاعاتتان را در خصوص آن افزایش دهید. در حال حاضر روش های کاشت مو، ترمیم مو، لیزر تراپی، پی ار پی و مزوتراپی از رایج ترین روش ها درمانی برای رفع ریزش مو به شمار میروند.

 

منبع : کلینیک کاشت ابرو طب هیر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

callmegif
فرم را پر نمایید تا با شما تماس بگیریم