کلینیک کاشت مو طب هیر
02122224580

مشاوره ربات تلگرام (۲۴ ساعته)

درمان ریزش موی سر

نوشته شده در تاریخ 1 دسامبر 2018 در دسته تعداد بازدید 756 views

درمان ریزش موی سر

درمان ریزش موی سر

درمان ریزش موی سر برای بسیاری از افراد اهمیت زیادی دارد چون ریزش مو اثرات بسیار مخربی بر روی زندگی افراد خواهد داشت تا جایی که حتی برخی از افراد به دلیل ابتلا به آن دچار بیماری های روحی و روانی خواهند شد. البته خوشبختانه در سالهای اخیر روش های زیادی برای رفع این مشکل وجود دارد که درمان ریزش مو را به کار بسیار ساده ای تبدیل کرده است به همین دلیل در اکثر موارد بیماران بعد از چند جلسه شاهد افزایش رشد موهای خود خواهند بود.

درمان ریزش موی سر با جدیدترین روش کاشت مو

به دلیل اینکه درمان ریزش موی سر برای بسیاری از بیماران اهمیت زیادی دارد محققان دائما بر روی بررسی روش های مختلف برای دستیابی به موهای جدید هستند که خوشبختانه با تلاشی که انجام داده اند در سالهای اخیر روش های بسیار زیادی برای درمان بهتر ریزش مو به وجود آمده است که یکی از آن ها روش کاشت مو تکثیری است که مزایای فوق العاده ای نسبت به روش های قدیم کاشت مو دارد.

البته این روش هنوز به مراحل نهایی نرسیده است به همین دلیل فعلا تا چند سال بیماران نمیتوانند برای درمان ریزش موی خود از آن استفاده کنند. اما به طور کلی بهتر است بدانید در این روش قبل از کاشت مو فولیکول هایی که استخراج میشوند تکثیر میگردند به همین دلیل لازم نیست پزشک به برداشت بسیاری از فولیکول ها از سر بیمار بپردازد و قطعا عوارض کاشت مو کاهش پیدا میکند.

درمان ریزش موی سر

پی آر پی برای درمان ریزش موی سر

پی آر پی هم از روش های جدید و موثر برای درمان ریزش موی سر است که در سالهای اخیر متقاضیان آن تا حد زیادی افزایش پیدا کرده است  چون در اکثر موارد افرادی که از این روش استفاده میکنند شاهد نتایج فوق العاده ای خواهند بود که در روش های دیگر به هیچ وجه وجود نخواهد داشت.

در روش PRP خبری از جراحی و روش های تهاجمی نخواهند بود. در این روش متخصصان با استفاده از تکنیک هایی که وجود دارد ماده ی PRP رقیق شده را به نقاط مختلف سر تزریق میکنند که همین باعث درمان ریزش مو میشود.

درمان ریزش موی سر

رفع ریزش موی سر با ترمیم موی HRT

روش ترمیم مو  HRT جزء یکی از بهترین روش ها برای درمان ریزش موی سر است که استفاده از آن باعث به وجود آمدن نتایج قابل قبولی خواهد شد. افرادی که از این روش استفاده میکنند میتوانند با هزینه ای کمتر و در زمانی کوتاه تر نسبت به روش های کاشت مو به نتیجه ی دلخواه دست پیدا کنند. در این روش از چسب های طبیعی و موهایی با الیاف طبیعی استفاده میشود به همین دلیل کاملا ایمن است.

 

 

منبع : کلینیک کاشت ابرو طب هیر

5/5 - (1 امتیاز)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

callmegif
فرم را پر نمایید تا با شما تماس بگیریم