کلینیک کاشت مو طب هیر
02122224580

مشاوره ربات تلگرام (۲۴ ساعته)

درمان ریزش مو با ماساژ

نوشته شده در تاریخ 17 نوامبر 2018 در دسته تعداد بازدید 254 views

درمان ریزش مو با ماساژ

درمان ریزش مو با ماساژ

هنگامی که فرد دچار عارضه ی ریزش مو می گردد ، به دلیل تاثیری که مو در زیبایی فرد دارد ، فرد حاضر است به هر درمانی اقدام کند تا موها مجددا شروع به ریزش کنند ؛ در همین راستا در این مقاله ، کمترین قیمت درمان ریزش مو با ماساژ مورد  بررسی قرار گرفته شده است

مشکل ریزش مو

به طور میانگین ریزش حدود ۱۰۰ عدد تار مو در طول شبانه روز برای هر فردی ریزش طبیعی مو محسوب می شود اما زمانی که موها ریزش کرده و دیگر مویی در محل ریزش کرده ، رشد نکند و تراکم موها شروع به کم شدن و کم پشتی موها مشهود می گردد ، فرد به عارضه ی ریزش مو دچار شده است .

علل مختلفی موجب ریزش موها می گردد ؛ تغییرات هورمونی ، رژیم های سخت و سریع ، زمینه ی ژنتیکی ( ارثی ) ، استرس طولانی مدت ، استفاده بیش از حد از  وسایل حرارتی ( سشوار و اتو مو ) انجام جراحی و بیهوشی های طولانی مدت و … از جمله علل ریزش مو محسوب می شوند .

 

درمان ریزش مو با ماساژ

درمان ریزش مو با ماساژ

ماساژ پوست سر با روغن هایی نظیر روغن زیتون ، روغن رزماری و … باعث رشد مجدد موهای ریزش کرده خواهد شد ، در واقع ماساژ درمانی با افزایش جریان خونرسانی در سطح پوست ، مواد مغذی و مورد نیاز رشد موها را به ریشه ی موها خواهد رساند ، بدین ترتیب فولیکول موهایی که در فاز استراحت هستند ، به رشد مجدد وا داشته می شوند ، بدین ترتیب در اثر خواص موثر روغن های طبیعی که به کمک ماساژ درمانی پوست سر ، موثرتر واقع خواهند شد ، به دلیل خونرسانی صحیح ، می توان ریزش مو را متوقف و رشد مجدد موها را میسر ساخت .

قیمت درمان ریزش مو با ماساژ

ماساژ روزانه ی پوست سر ، فولیکول های مو را بیدار و فعال خواهد کرد که کمترین قیمت درمان ریزش مو با ماساژ تنها هزینه ی تهیه ی روغن های خالص و اصل را به همراه خواهد داشت اما چنانچه فرد خواهان انجام ماساژ درمانی موها در مراکز زیبایی باشد ، هزینه دستمزد متخصص پوست و مو نیز به هزینه ی درمان افزوده خواهد شد .

جهت دستیابی به نتایج مطلوب در رشد موها از روش ماساژ درمانی لازم است که این روش به مدت طولانی و به صورت روزانه انجام شود .

اگر چه استفاده از محلول موضعی ماینوکسیدیل که در موجب توقف ریزش و رشد مجدد موها خواهد شد اما این محلول تنها در ۴۰ درصد در رشد موها تاثیر دارد و در صورت قطع نیز ، عارضه ی ریزش موها مجددا شروع خواهد شد ، لذا بهتر است جهت دستیابی به نتایج مطلوب تر نیز از روش ماساژ درمانی نیز کمک گرفت .

 

منبع : کلینیک کاشت ابرو طب هیر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

callmegif
فرم را پر نمایید تا با شما تماس بگیریم