کلینیک کاشت مو طب هیر
02122224580

مشاوره ربات تلگرام (۲۴ ساعته)

درمان ریزش مو با کاشت موی مادام العمر

نوشته شده در تاریخ 28 اکتبر 2018 در دسته تعداد بازدید 554 views

درمان ریزش مو با کاشت موی مادام العمر

درمان ریزش مو با کاشت موی مادام العمر

برخی از افراد تصور میکنند روشی دائمی برای رفع ریزش مو وجود ندارد و افرادی که دچار ریزش مو میشوند باید به صورت مداوم از روش های درمانی مختلف استفاده کنند تا شاهد رفع ریزش موی خود به صورت دائمی باشند در صورتی که شما هم همچنین تصوری دارید بهتر است بدانید در حال حاضر روش های زیادی وجود دارد که میتوان برای رفع ریزش مو به صورت دائمی از ان استفاده کرد. یکی از بهترین روش هایی که در حال حاضر وجود دارد کاشت موی مادام العمر است. خوشبختانه این روش در طول زمان دچار پیشرفت های زیادی شده است به همین دلیل با استفاده از آن میتوان به نتایج شگفت انگیزی دست پیدا کرد. با استفاده از این روش میتوانید زمان را به عقب برگردانید و تصور کنید که موهایتان هیچ وقت دچار ریزش نشده است. در این مطلب بیشتر به کاشت مو و روش های آن خواهیم پرداخت.

کاشت موی مادام العمر برای چه افرادی مناسب است؟

خوشبختانه بسیاری از افراد میتوانند برای رفع ریزش موی خود از کاشت موی مادام العمر استفاده کنند. البته برای استفاده از این روش حتما باید دچار ریزش موی ارثی شده باشید چون در سایر موارد نیاز به استفاده از این روش نمیباشد و با درمان های دارویی میتوان شاهد رشد مجدد موها بود. برای استفاده از کاشت مو مهمترین شرطی که وجود دارد داشتن بانک موی قوی و مناسب در قسمت پشت سر است. البته در صورتی که موهای مناسب در سایر قسمت های بدنتان وجود داشته باشد هم میتوانید با استفاده از روش های BHT به نتیجه برسید.

درمان ریزش مو با کاشت موی مادام العمر

مزایای کاشت موی مادام العمر چیست؟

مهمترین مزیت کاشت موی مادام العمر این است که با استفاده از این روش لازم نیست تا اخر عمر مقدار زیادی از وقت و هزینه ی خود را برای استفاده از روش های درمانی موقت هدر دهید. علاوه بر این با استفاده از این روش میتوانید شاهد رشد موهای کاملا طبیعی باشید. موهایی که با استفاده از روش کاشت مو رشد میکنند هیچ تفاوتی با موهای دیگرتان نخواهد داشت و میتوانید آن ها را به راحتی اصلاح کنید.

عوارض کاشت موی مادام العمر چیست؟

شاید تصور کنید استفاده از این روش میتواند خطرناک باشد چون در این روش از جراحی استفاده میشود. اما بهتر است به این نکته توجه داشته باشید که به وجود آمدن روش های جدید کاشت مو باعث شده تا افرادی که از این روش ها استفاده میکنند دچار عوارض خاصی نشوند. البته روش های کاشت مو در صورتی امن خواهند بود که در مراکز معتبر انجام شوند.

 

منبع : کلینیک کاشت ابرو طب هیر

Rate this post

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

callmegif
فرم را پر نمایید تا با شما تماس بگیریم