کلینیک کاشت مو طب هیر
02122224580

مشاوره ربات تلگرام (۲۴ ساعته)

درمان ریزش مو در مردان

نوشته شده در تاریخ 12 ژانویه 2019 در دسته تعداد بازدید 707 views

درمان ریزش مو در مردان

درمان ریزش مو در مردان

ریزش مو در مردان هم در اکثر موارد باعث به وجود آمدن مشکلات روحی میشود این در حالی است که بسیاری از افراد تصور میکنند که آقایان توجه زیادی به ظاهر خود ندارند و نباید به رفع مشکلات زیبایی توجه زیادی داشت. بهتر است بدانید در صورتی که ریزش مو در آقایان در اولین فرصت ممکن درمان نشود رفع آن کار چندان ساده ای نخواهد بود به همین دلیل در صورتی که دچار این مشکل شده اید پیشنهاد میکنیم در سریعترین زمان به متخصصان زیبایی مراجعه کنید تا با روش های مناسب به نتیجه برسید، لذا در ادامه به روش های درمان ریزش مو در مردان خواهیم پرداخت.

رفع ریزش موی مردان با کاشت مو

بهتر است بدانید ریزش مو در مردان معمولا از نوع ارثی است به همین دلیل افرادی که دچار آن میشوند نمیتوانند با استفاده از روش های خانگی به نتیجه برسند و باید حتما به سراغ روش های کلینیکی بروند. در میان روش هایی که در کلینیک های زیبایی وجود دارد روش کاشت مو یکی از بهترین روش ها به شمار میرود که آقایان میتوانند با استفاده از آن شاهد افزایش رشد موهای خود باشند.

درمان ریزش مو در مردان

برخلاف تصویری که بسیاری از آقایان دارند روش کاشت مو جزء روش های کاملا ایمن به شمار میرود به همین دلیل افرادی که دچار آن میشوند میتوانند در کمترین زمان ممکن به نتایج دلخواه دست پیدا کنند. در این روش از موهای طبیعی خود فرد که در قسمت های مختلف بدن وجود دارد استفاده میشود به همین دلیل ظاهر موهای جدید کاملا طبیعی خواهد بود و بیماران رضایت کافی خواهند داشت.

درمان ریزش مو در مردان با پی آر پی

ریزش مو در مردان را میتوان در برخی از موارد با روش های پی ار پی درمان کرد. افرادی که از روش های تزریق پی ار پی استفاده میکنند معمولا به نتیجه خواهند رسید. این روش بیشتر برای افرادی که دچار ریزش موی ژنتیکی شده اند مناسب میباشد. در صورتی که به تازگی شاهد نازکی و کم پشتی موهای خود بوده اید میتوانید با استفاده از روش های پی ار پی به نتایج قابل توجهی دست پیدا کنید.

درمان ریزش مو در مردان

پی ار پی هم جزء روش های ایمن به شمار می رود چون برای تهیه ی ماده ی پی ار پی از خون خود بیمار استفاده میشود و استفاده از آن در بسیاری از موارد مشکلی به وجود نخواهد آورد.

لیزر تراپی برای درمان ریزش مو در مردان

لیزر تراپی از بهترین روش ها برای درمان ریزش مو در مردان خواهد بود. برای استفاده از این روش باید حداقل چندین جلسه مراجعه کرد. در این روش متخصصان با استفاده از دستگاه های مخصوص لیزر به تابش اشعه های لیزر به نواحی مختلف سر میپردازند. این کار باعث میشود تا فولیکول ها تقویت شوند و  رشد موها افزایش پیدا کند. از مزایای این روش میتوان به ایمن و ارزان بودن آن اشاره کرد.

منبع : کلینیک کاشت ابرو طب هیر

Rate this post

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

callmegif
فرم را پر نمایید تا با شما تماس بگیریم