کلینیک کاشت مو طب هیر
02122224580

مشاوره ربات تلگرام (۲۴ ساعته)

درمان ریزش مو فصلی بدون عوارض

نوشته شده در تاریخ 24 نوامبر 2018 در دسته تعداد بازدید 367 views

درمان ریزش مو فصلی بدون عوارض

درمان ریزش مو فصلی بدون عوارض

بهتر است بدانید افرادی که دچار ریزش مو میشوند در بسیاری از موارد میتوانند به راحتی شاهد رشد موهای خود باشند چون همه ی ریزش موها دائمی نیست و باید به این نکته توجه داشته باشید که دلایل ریزش مو تقریبا بی شمار است به همین دلیل نباید تصور کنید موهایی که دچار ریزش میشوند به راحتی رشد نخواهند کرد. ریزش موی فصل از انواع ریزش مو هاست که میتوان به راحتی آن را رفع کرد به همین دلیل در ادامه به درمان ریزش مو فصلی بدون عوارض خواهیم پرداخت پس با ما همراه باشید.

ریزش موی فصلی

همانطور که اشاره کردیم ریزش مو انواع مختلفی دارد به همین دلیل در بسیاری از مواقع موها بعد از مدتی دچار رشد خواهند شد. ریزش موی فصلی نوعی از ریزش مو است که باعث کچلی و طاسی دائمی نمیشود اما افرادی که دچار آن میشوند حداقل تا چند ماه شاهد افزایش ریزش موی خود و کم پشتی آن خواهند بود اما خوشبختانه با روش هایی که وجود دارد میتوان به راحتی به درمان ریزش مو فصلی پرداخت.

طبق تحقیقاتی که در سالهای اخیر صورت گرفته محققان به این نتیجه رسیده اند که ریزش موی فصلی بیشتر به علت کمبود ویتامین D به وجود می آید چون در برخی از فصل ها مانند پاییز افراد کمتر در معرض نور آفتاب قرار دارند که همین باعث میشود نه تنها دچار ریزش مو شوند بلکه مشکلات روحی مانند افسردگی را هم تجربه کنند.

درمان ریزش مو فصلی بدون عوارض

درمان ریزش مو فصلی

برای درمان ریزش مو فصلی میتوان از مکمل های ویتامین D و غذاهایی که در آن ویتامین دی وجود دارد استفاده کنید چون همانطور که اشاره کردیم ریزش موی فصلی معمولا به علت کمبود ویتامین ها به وجود می آید. البته باید به این نکته هم توجه داشته باشید که برای درمان این مشکل باید حتما به سلامت روحی خود هم توجه داشته باشید چون تاثیر زیادی در سلامت روحی فرد خواهد داشت.

درمان ریزش مو فصلی بدون عوارض

درمان ریزش مو فصلی با مزوتراپی

برای درمان ریزش مو فصلی میتوانید از مزوتراپی هم استفاده کنید. استفاده از این روش ضروری نیست اما باعث میشود تا موهایتان رشد بیشتری داشته باشد و سریعتر شاهد رشد موهای جدید باشید. بهتر است بدانید استفاده از این روش عارضه ی خطرناکی به دنبال نخواهد داشت و در اکثر موارد افرادی که از آن استفاده میکنند حتی شاهد عوارض جزئی هم نخواهند بود.

البته اثر بخشی این روش باید توسط پزشک تایید شود به همین دلیل ممکن است برخی افراد نیاز به استفاده از روش های تقویت موی سر در کلینیک ها نداشته باشند.

 

منبع : کلینیک کاشت ابرو طب هیر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

callmegif
فرم را پر نمایید تا با شما تماس بگیریم