کلینیک کاشت مو طب هیر
02122224580

مشاوره ربات تلگرام (۲۴ ساعته)

درمان ریزش مو مقطعی برای همیشه

نوشته شده در تاریخ 24 نوامبر 2018 در دسته تعداد بازدید 224 views

درمان ریزش مو مقطعی برای همیشه

درمان ریزش مو مقطعی برای همیشه

تشخیص علت ریزش مو یکی از مهمترین گام برای درمان آن خواهد بود به همین دلیل در بسیاری از مواقع باید به بررسی علت ریزش مو بیشتر از روش درمان آن اهمیت داد چون متاسفانه در برخی موارد مشاهده شده است که به علت تشخیص نادرست علت ریزش مو بیمار مدت ها نتوانسته شاهد رفع ریزش موی خود باشد. ریزش موی مقطعی چیست است که برخی از افراد ممکن است دچار آن شوند به همین دلیل در ادامه تصمیم گرفته ایم تا به درمان ریزش مو مقطعی بپردازیم پس با ما همراه باشید.

ریزش مو مقطعی

همانطور که میدانید ریزش مو انواع مختلفی دارد به همین دلیل باید دلیل آن را قبل از هر چیز مشخص کرد.ریزش موی مقطعی به ریزش موهایی گفته میشود که معمولا به راحتی برطرف میشود و در اکثر موارد نیاز به درمان آن نخواهد بود اما در صورتی که فرد با استفاده از روش های مختلف به درمان ریزش مو مقطعی قطعا شاهد رشد سریع تر موهای خود خواهد بود.

از میان دلایل مختلف ریزش موی مقطعی میتوان به مشکلات روحی، سوء تغذیه، تغییرات سریع هورمونی در بدن و بیماری های مختلف که باعث ریزش مو میشوند اشاره کرد. البته باید به این نکته توجه داشته باشید که در بسیاری از مواقع میتوان از بروز ریزش موی مقطعی جلوگیری به عمل آورد که با توجه به سبک زندگی قطع احتمال این نوع ریزش مو تا حد زیادی کاهش میابد.

درمان ریزش مو مقطعی برای همیشه

درمان ریزش مو مقطعی برای همیشه

درمان ریزش مو مقطعی کار سختی نیست کافی است علت آن به صورت دقیق مشخص شود. بعد از بررسی علت این نوع ریزش مو میتوان به راحتی با استفاده از روش هایی که وجود دارد به رشد موهای جدید کمک کرد. مثلا در صورتی که موها به علت استرس و اضطراب دچار ریزش شده باشند در این موارد باید برای رشد مجدد موها به روانپزشک مراجعه نمود تا در کمترین زمان ممکن ریزش مو رفع شود.

ریزش مو مقطعی با روشی های کلینیکی

برای درمان ریزش مو مقطعی  میتوان از روش های کلینیک هم استفاده کرد. استفاده از روش های کلینیکی مانند پی ار پی و لیزر تراپی باعث میشود تا رشد موها افزایش پیدا کند و در سریعترین زمان ممکن شاهد رشد موهای جدید باشید به همین دلیل توصیه میشود در کنار سایر روش های درمانی حتما از روش های کلینیکی هم استفاده کنید تا دچار مشکلات روحی ناشی از ریزش مو نشوید.

 

منبع : کلینیک کاشت ابرو طب هیر

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

callmegif
فرم را پر نمایید تا با شما تماس بگیریم