کلینیک کاشت مو طب هیر
02122224580

مشاوره ربات تلگرام (۲۴ ساعته)

آیا امکان درمان طاسی کامل سر با prp وجود دارد؟

نوشته شده در تاریخ 10 اکتبر 2018 در دسته تعداد بازدید 674 views

آیا امکان درمان طاسی کامل سر با prp وجود دارد؟

آیا امکان درمان طاسی کامل سر با prp وجود دارد؟

پی ار پی روشی است که در کلینیک های زیبایی برای رفع بسیاری از مشکلات زیبایی استفاده میشود و در بسیاری از موارد میتوان با استفاده از آن به نتایج مطلوبی دست پیدا کرد. افرادی که از PRP استفاده میکنند دچار عوارض مختلف روش های دیگر نخواهند شد چون این روش کاملا غیر تهاجمی است و برای انجام آن از جراحی استفاده نمیشود. یکی از کاربرد های اصلی پی ار پی رفع ریزش مو است که در برخی موارد به تشخیص متخصصان میتوان از آن استفاده نمود. البته در برخی موارد ممکن است به جز استفاده از روش کاشت مو امکان استفاده از روش های دیگر وجود نداشته باشد چون پی ار پی فقط برای تقویت موها تاثیر خواهد داشت و با استفاده از آن نمیتوان به رشد موهای جدید کمک کرد. تنها روشی که برای رشد موهای جدید در نواحی کچل و درمان طاسی کامل سر و صورت مناسب است کاشت مو خواهد بود.

آیا امکان درمان طاسی کامل سر با PRP وجود دارد؟

همانطور که گفتیم درمان طاسی کامل سر با PRP در برخی موارد ممکن است وجود داشته باشد. پی ار پی برای افرادی مناسب است که موهایشان به صورت کامل دچار ریزش نشده است و هنوز موهای نازک و کرکی در قسمت های طاس وجود دارد. استفاده از پی ار پی باعث میشود تا موهای ضعیف تقویت شوند و شاهد کاهش ریزش مو باشید به همین دلیل افرادی که ریزش موی کامل را تجربه کرده اند نمیتوانند از این روش استفاده کنند. البته برای این که از این موضوع اطمینان حاصل کنید باید موهایتان به دقت توسط متخصصان بررسی شود.

آیا امکان درمان طاسی کامل سر با prp وجود دارد؟

رفع طاسی با PRP چگونه انجام میشود؟

برای رفع طاسی با استفاده از PRP باید این ماده قبل از هر چیز با خون بیمار ترکیب شود. این کار با استفاده از دستگاه سانتریفیوژ انجام میشود. بعد از این که خون ترکیب شد متخصصان آن را به نواحی که دچار ریزش شده تزریق میکنند. برای این که با استفاده از پی ار پی شاهد رفع ریزش مو باشید باید به صورت دوره ای از آن استفاده کرد. نتایجی که با استفاده از پی ار پی به وجود می آید همیشه سریع نخواهد بود.

مزایای رفع طاسی کامل سر با PRP

رفع طاسی کامل سر با PRP روشی مناسب است که مزایای قابل توجهی به دنبال خواهد داشت. یکی از مهمترین مزایای پی ار پی این است که با استفاده از آن عارضه ای برایتان به وجود نخواهد آمد. استفاده از این روش علاوه بر این که باعث کاهش ریزش مو میشود جوانسازی پوست را هم به دنبال خواهد داشت به همین دلیل با استفاده از آن شاهد مزایای مختلف آن خواهید بود.

Rate this post

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

callmegif
فرم را پر نمایید تا با شما تماس بگیریم