کلینیک کاشت مو طب هیر
02122224580

مشاوره ربات تلگرام (۲۴ ساعته)

معرفی بهترین متد های کلینیک ها در درمان طاسی سر

نوشته شده در تاریخ 6 فوریه 2019 در دسته تعداد بازدید 293 views

معرفی بهترین متد های کلینیک ها در درمان طاسی سر

یکی از مشکلاتی که این روزها بسیاری از افراد، از جوان تا پیر با آن دست و پنجه نرم می کنند ریزش مو و طاسی سر می باشد. نکات بسیار زیادی در این رابطه وجود دارد اما نکته این است که روش های درمان طاسی سر چیست تا با کمک آن بتوانید این مشکل را درمان کنید. در این راستا باید در جریان باشید که روش هایی همچون کاشت مو، ترمیم مو، روش های خانگی، روش هایی همچون پی آر پی، مزوتراپی و… میتوانند به شما کمک کنند تا از شر این مشکل خلاص شوید. اما نکته اینجاست که برای رسیدن به نتیجه دلخواه و استفاده از روش درست باید نسبت به علت ریزش مو آگاه شوید. در ادامه به بررسی این مشکل می پردازیم.

علت ریزش مو چیست؟

بسیاری از پزشکان بر این عقیده هستند که برای اینکه بتوانند به درمان طاسی سر بپردازند باید نسبت به علت ریزش موی افراد آگاهی پیدا کنند. در واقع این مسئله به نوعی بخشی از روش های درمانی محسوب می شود. از همین رو در این قسمت به معرفی برخی از دلایل ریزش مو می پردازیم:

  • افرادی که به دلیل ابتلا به بیماری سرطان دچار ریزش مو شده اند.
  • کسانی که به دلیل مشکلات ژنتیکی موهای خود را از دست می دهند.
  • استفاده از برخی لوازم زیبایی و حرارتی میتواند ریزش مو را برای آنها به دنبال داشته باشد.
  • کسانی که به بیماری های پوستی مانند آلوپسی مبتلا هستند.

تاثیر کاشت مو در درمان طاسی

همانطور که گفته شد روش های بسیار زیادی برای درمان طاسی سر به دنیا معرفی شده است که کاشت مو یکی از بهترین و موثرترین این روش ها می باشد. باید در جریان باشید که برای استفاده از این روش پزشک مورد نظر باید در ابتدا بررسی های لازم را نسبت به علت ریزش موهای شما و همچنین بانک موی شما انجام دهد و سپس روش متناسب کاشت مو را انتخاب نماید و با برداشت گراف های مورد نیاز از بانک مو و کاشت آنها در ناحیه مورد نظر نتیجه دلخواه را برای شما به همراه آورد. انتخاب پزشک متخصص و با تجربه در رسیدن به نتیجه دلخواه تاثیر بسیار زیادی دارد.

درمان طاسی

هزینه کاشت مو

هنگامی که کاشت مو را برای درمان طاسی انتخاب می کنید یکی از سولاتی که همواره در ذهن افراد ایجاد می شود این است که انجام این روش چه هزینه ای را برای افراد به دنبال دارد. باید بدانید که عوامل زیادی در تعیین هزینه ها دخیل هستند از جمله میتوان به وسعت ناحیه ای که دچار ریزش شده چقدر می باشد، پزشک مورد نظر تا چه اندازه مهارت، تخصص و آگاه به متدهای روز دنیا است، موقعیت جغرافیایی کلینیک، هزینه ها، پرسنل و… اشاره کرد. هر چقدر کیفیت خدمات ارائه شده بیشتر باشد مسلما هزینه نهایی افزایش پیدا می کند.

درمان طاسی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

callmegif
فرم را پر نمایید تا با شما تماس بگیریم