کلینیک کاشت مو طب هیر
02122224580

مشاوره ربات تلگرام (۲۴ ساعته)

درمان موخوره با سرکه

نوشته شده در تاریخ 12 می 2019 در دسته تعداد بازدید 492 views

درمان موخوره با سرکه

افرادی که موهایشان دچار موخوره شده است معمولا سعی میکنند از محصولاتی که در داروخانه ها به فروش می رود استفاده کنند چون تصور میکنند استفاده از داروهای گیاهی چندان اثر بخش نخواهد بود این در حالی است که در بسیاری از موارد میتوان با استفاده از روش های خانگی به نتایج قابل توجهی دست پیدا کنند و شاهد رفع اسیب های وارد شده به موهای خود باشند. یکی از بهترین روش هایی که برای درمان موخوره وجود دارد استفاده از سرکه میباشد به همین دلیل در ادامه تصمیم گرفته ایم به درمان موخوره با سرکه بپردازیم.

 سرکه و عسل

تهیه ی ماسک های طبیعی باعث میشود تا بتوانید در کمترین زمان ممکن شاهد افزایش سلامت موهای خود باشید به همین دلیل اگر دچار موخوره شده اید بهتر است به استفاده از ماسک های طبیعی بپردازید. بهتر است بدانید سرکه به علت خواص فوق العاده ای که دارد باعث رفع خشکی مو و بازسازی آن میشود به همین دلیل در بسیاری از مواقع میتوان برای رفع موخوره نیز از ان استفاده کرد.

برای درمان موخوره با سرکه میتوانید آن را با مقداری عسل ترکیب کنید چون عسل هم در درمان آسیب های وارد شده به مو بسیار موثر میباشد. استفاده از ماسک سرکه و عسل باعث خواهد شد تا استحکام موها افزایش پیدا کند و احتمال افزایش موخوره به شدت کاسته شود. از ماسک سرکه و عسل میتوانید ۳ بار در هفته استفاده کنید تا شاهد بهترین نتایج ممکن باشید.

درمان موخوره با سرکه

سرکه سیب و جوش شیرین

درمان موخوره با سرکه و جوش شیرین هم در بسیاری از مواقع امکان پذیر خواهد بود به همین دلیل در صورتی که دچار موخوره شده اید بهتر است آن را امتحان کنید.

برای مشاهده ی اثرات فوق العاده ی این مواد طبیعی میتوانید آن را با نسبت های مساوی با یکدیگر ترکیب کنید و موهایتان را با آن ماساژ دهید. اضافه کردن کمی آب به محلول به دست آمده باعث میشود تا احتمال حساسیت های پوستی به شدت کاهش پیدا کند به همین دلیل پیشنهاد میکنیم حتما محلول خود را کمی با آب رقیق کنید.

 

روغن زیتون و سرکه

روغن زیتون و سرکه هم جزء یکی از بهترین ترکیبات برای رفع موخوره به شمار میروند. استفاده از روغن زیتون باعث میشود موها با سرعت بیشتری ترمیم شوند و احتمال افزایش موخوره کاهش پیدا کند. برای درمان موخوره با سرکه و روغن زیتون بهتر است حتما از طبیعی بودن موادی که استفاده میکنید اطمینان داشته باشید تا به بهترین نتایج ممکن دست پیدا کنید.

 

منبع : کلینیک کاشت ابرو طب هیر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

callmegif
فرم را پر نمایید تا با شما تماس بگیریم