کلینیک کاشت مو طب هیر
02122224580

مشاوره ربات تلگرام (۲۴ ساعته)

درمان کم پشتی موی سر با ضمانت نامه

نوشته شده در تاریخ 27 اکتبر 2018 در دسته تعداد بازدید 389 views

درمان کم پشتی موی سر با ضمانت نامه

بیمارستان تخصصی کاشت مو و ترمیم مو

برای درمان کم پشتی موی سر روش های زیادی وجود دارد که میتوانید استفاده کنید. انتخاب روش مناسب بیشتر به هدفی که از روش درمانی دارید بستگی خواهد داشت. مثلا در صورتی که به دنبال روش های ارزان هستید باید از روش های خانگی استفاده کنید. البته این روش ها برای درمان ریزش موی شدید مناسب نیستند اما قطعا در صورتی که توانایی مراجعه به کلینیک های زیبایی را نداشته باشید این روش ها بهترین روش هایی خواهد بود که میتوانید برای رفع ریزش موی خود از آن استفاده کنید. مراجعه به کلینیک ها باعث میشود تا سریعتر به نتایج مورد نظر خود دست پیدا کنید و مطمئن باشید با روشی که استفاده میکنید به نتیجه خواهید رسید جالب است بدانید حتی برخی از کلینیک ها برای اطمینان از نتیجه ای که بدست می آید ضمانت نامه ی کتبی ارائه میدهند.

درمان کم پشتی موی سر با ضمانت نامه ی کتبی چگونه است؟

بسیاری از کلینیک های زیبایی برای انجام روش های درمان کم پشتی موی سر به ارائه ی ضمانت نامه کتبی میپردازند. این کار به این علت انجام میشود که بتوانید با اطمینانی بیشتر از روش های درمانی استفاده کنید و مطمئن باشید که شاهد افزایش تراکم موهای خود خواهید بود. البته همیشه ارائه ی ضمانت نامه ی کتبی به این معنی نیست که کلینیک مورد نظر جزء بهترین مراکز درمانی است اما قطعا باعث میشود تا بتوانید انتخاب بهتری از میان کلینیک های مختلف داشته باشید.

درمان کم پشتی موی سر با ضمانت نامه

علت کم پشتی موی سر چیست؟

برای درمان کم پشتی موی سر روش های زیادی وجود دارد اما قبل از استفاده از این روش ها باید علت کم پشتی موهای سر مشخص شود. در برخی موارد ممکن است کم پشتی مو به علت بیماری های دیگر در بدن ایجاد شده باشد. مثلا افرادی که دچار کم کاری تیروئید و یا بیماری های شدید کبدی میشوند ریزش مو را تجربه میکنند اما در بسیاری از موارد کم پشتی مو کاملا ارثی است.

از چه روشی استفاده کنیم؟

معمولا در بسیاری از موارد علت کم پشتی مو مشکلات ژنتیکی است در این موارد برای درمان کم پشتی موی سر میتوان از روش هایی مانند کاشت مو استفاده کرد. علاوه بر این استفاده از روش های لیزر تراپی و پی ار پی هم در برخی از موارد نتایج قابل قبولی را به دنبال خواهد داشت. البته در مواردی که ریزش مو به علت استرس، بیماری های کبدی، کم کاری تیروئید و … به وجود آمده باشد میتوان با درمان بیماری که به وجود آمده شاهد پر پشتی موها بود.

منبع : کلینیک کاشت ابرو طب هیر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

callmegif
فرم را پر نمایید تا با شما تماس بگیریم