کلینیک کاشت مو طب هیر
02122224580

مشاوره ربات تلگرام (۲۴ ساعته)

ترمیم مو با دستگاه های LLLT چطور انجام میشود؟

نوشته شده در تاریخ 23 ژانویه 2019 در دسته تعداد بازدید 449 views

ترمیم مو با دستگاه های LLLT چطور انجام میشود؟

دستگاه های LLLT

این روزها لیزر با توجه به نتایج خوبی که از خود به جای گذاشته توانسته جایگاه بسیار ویژه ای برای خود در زندگی افراد به وجود آورد. اما با توجه به پیشرفت هایی که در علم پزشکی صورت گرفته دستگاه های بسیار زیادی به دنیا معرفی شده که دستگاه های LLLT یکی از معروف ترین این دستگاه ها می باشد. در واقع این دستگاه نور لیزر کم توان نام دارد و مانند سایر لیزرها برای از بین بردن موهای زائد به کار گرفته نمی شود. بلکه این دستگاه یکی از بهترین دستگاه هایی است که میتوان از آن برای رشد دوباره ها کمک گرفت و دوباره به موهایی زیبا و خوش حالت دست پیدا کرد.

عملکرد دستگاه های LLLT چگونه است؟

هنگامی که در نظر میگیرد از دستگاه های LLLT برای درمان و رشد دوباره موهایتان استفاده کنید مسئله ای که به وجود می آید این است که این دستگاه چگونه عمل می کند. در این راستا باید در جریان باشید که نور این لیزر تنها زمانی میتواند اثرگذار باشد که برای مدت زمان کافی استفاده شود. در واقع این مسئله به این دلیل است که فولیکول های مو، نور لیزر را به سمت خود جذب کرده و باعث تحریک فولیکول ها شده و در نهایت رشد مو ها را با خود به دنبال دارد. برای اینکه بتوانید از این دستگاه استفاده کنید و نتیجه مطلوبی را حاصل نمائید توصیه می شود که از پزشکی متخصص و با تجربه کمک بگیرید.

دستگاه های LLLT

هزینه استفاده از دستگاه های LLLT

یکی از مهمترین عواملی که در این راستا برای استفاده از دستگاه های LLLT اهمیت دارد هزینه های مربوط به آن می باشد. در واقع تا زمانی که افراد نسبت به هزینه ها آگاه نباشند به سراغ انجام آن نمی روند. از همین رو باید در جریان باشید که عوامل زیادی در تعیین هزینه دخیل هستند که از جمله آن میتوان به تخصص، مهارت، تجربه و دانش پزشک، موقعیت جغرافیایی کلینیک، وسعت ناحیه ای که دچار ریزش مو شده، تجهیزات، پرسنل، نوع دستگاهی که مورد استفاده قرار میگیرد اشاره کرد.

کاندیدای مناسب دستگاه های LLLT

هنگامی که در نظر میگیرید از دستگاه های LLLT برای درمان ریزش موهای خود استفاده کنید مسئله ای که به وجود می آید این است که آیا استفاده از این روش میتواند نتایج خوبی را با خود به دنبال داشته باشد؟ آیا کاندیدای مناسبی به شمار می روید؟ در این قسمت به معرفی برخی از این کاندید می پردازیم:

  • کسانی که از بیماری آلوپسی رنج می برند میتوانند از این روش استفاده کنند
  • کسانی که به دلیل سرطان دچار ریزش مو شده اند.
  • افرادی که به دلیل مصرف برخی از داروها، ریزش مو به سراغ آنها آمده است.

    دستگاه های LLLT

منبع : کلینیک کاشت ابرو طب هیر

Rate this post

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

callmegif
فرم را پر نمایید تا با شما تماس بگیریم