کلینیک کاشت مو طب هیر
02122224580

مشاوره ربات تلگرام (۲۴ ساعته)

دلمه های بعد از کاشت مو

نوشته شده در تاریخ 11 دسامبر 2018 در دسته تعداد بازدید 1,817 views

دلمه های بعد از کاشت مو

دلمه های بعد از کاشت مو

کاشت مو یکی از روش های درمانی قطعی برای رفع ریزش موی ارثی یا ژنتیکی است که بر خلاف روش های دیگر میتوان با استفاده از آن به رفع دائمی ریزش مو پرداخت به همین دلیل در حال حاضر بسیاری از افراد سعی میکنند برای رفع ریزش موهای خود از روش کاشت مو استفاده کنند به همین دلیل سوالات زیادی درباره ی آن مطرح میشود. دلمه های بعد از کاشت مو از مسائلی است که بسیاری از افراد با آن روبرو خواهند شد به همین دلیل در ادامه به آن خواهیم پرداخت پس با ما همراه باشید.

دلمه های بعد از کاشت مو

کاشت مو در حال حاضر جزء یکی از ایمن ترین روش های درمانی به شمار میرود به همین دلیل میتوان این اطمینان را داشت که در اکثر موارد استفاده از آن مشکل خاصی برای فرد به وجود نخواهد آورد و میتوان بعد از مدتی کوتاه از عوارضی که به وجود می آید خلاص شد. دلمه های بعد از کاشت مو جزء عارضه های موقت بعد از کاشت مو به شمار میرود که بسیاری از افراد آن را مشاهده خواهند کرد.

دلمه های بعد از کاشت مو

بهتر است بدانید دلمه های بعد از کاشت مو معمولا به علت خشکی بیش از حد سر به وجود می آیند به همین دلیل استفاده از روش هایی که باعث رفع خشکی سر میشود برای درمان آن مناسب خواهد بود اما باید توجه داشته باشید در صورتی که تعداد دلمه ها بیش از حد بود بهتر است حتما به پزشک خود مراجعه کنید چون ممکن است مشکلات دیگری به دنبال آن به وجود آید.

درمان دلمه های بعد از کاشت مو

برای درمان دلمه های بعد از کاشت مو میتوانید از ژل آلوئه ورا استفاده کنید. استفاده از ژل آلوئه ورا باعث میشود تا خشکی سر از بین برود و شاهد کاهش بسیاری از عوارض کاشت مو مانند خشکی، دلمه، خارش سر و … باشید. البته تا زمانی که زخم ها خوب نشدند نباید از آن استفاده کنید چون ممکن است باعث به وجود آمدن عفونت یا مشکلات این چنینی شود.

دلمه های بعد از کاشت مو

البته شامپویی که استفاده میکنید هم در دلمه های بعد از کاشت مو تاثیر زیادی خواهد داشت به همین دلیل برای رفع آن حتما باید از شامپوهای مناسب استفاده کنید.

رفع دلمه ها با آب مقطر

استفاده از آب مقطر هم گزینه ی مناسبی برای رفع دلمه های بعد از کاشت مو خواهد بود چون باعث میشود تا پوست سر رطوبت خود را حفظ کند. البته در استفاده از این روش نباید زیاده روی کنید. فقط کافی است زمانی که احساس کردید  پوست سرتان بیش از حد خشک شده است مقداری از آن را روی سرتان اسپری کنید.

 

منبع : کلینیک کاشت ابرو طب هیر

5/5 - (1 امتیاز)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

callmegif
فرم را پر نمایید تا با شما تماس بگیریم