کلینیک کاشت مو طب هیر
02122224580

مشاوره ربات تلگرام (۲۴ ساعته)

دوران نقاهت کاشت مو در آقایان بالای ۴۰ سال

نوشته شده در تاریخ 11 مارس 2019 در دسته تعداد بازدید 424 views

دوران نقاهت کاشت مو در آقایان بالای ۴۰ سال

دوران نقاهت کاشت مو در آقایان بالای 40 سال

در حال حاضر استفاده از روش های کاشت مو در سنین بالا افزایش پیدا کرده است تا جایی که بسیاری از افراد در سنین بالای ۴۰ و ۵۰ سالگی از روش های کاشت مو استفاده میکنند تا شاهد افزایش زیبایی خود باشند چون بسیاری از افراد به این موضوع پی برده اند که با استفاده از روش های کاشت مو میتوان شاهد رشد موهایی کاملا طبیعی بود. بهتر است بدانید دوران نقاهت کاشت مو در سنین بالا کمی تفاوت دارد که باید به آن توجه داشته باشید به همین دلیل در ادامه تصمیم گرفته ایم به آن بپردازیم.

دوران نقاهت کاشت مو در آقایان بالای ۴۰ سال

کاشت مو در سنین بالا معمولا نتایج قابل توجهی به دنبال خواهد داشت و بسیاری از افراد میتوانند در سنین بالای ۴۰ سال هم از روش های کاشت مو استفاده کنند اما باید به این نکته توجه داشته باشید که برای کاشت مو در سنین بالا شرایط خاصی وجود دارد و افرادی که از سلامت عمومی مناسبی برخوردار نیستند نمیتوانند با کاشت مو به نتایج قابل قبولی دست پیدا کنند و از این روش منع میشوند.

دوران نقاهت کاشت مو برای آقایان بالای ۴۰ سال معمولا افزایش خواهد یافت چون بعد از این سنین زخم های بدن دیرتر بهبود خواهند یافت. افرادی که در سنین بالا از کاشت مو استفاده میکنند باید به مراقبت های بعد از عمل توجه بیشتری داشته باشند. این باعث میشود تا احتمال هر گونه عوارض کاهش پیدا کند و شاهد مشکلاتی چون طولانی شدن دوران نقاهت و بهبود دیر هنگام زخم ها نباشیم.

دوران نقاهت کاشت مو در روش SUT

استفاده از برخی روش های کاشت مو باعث میشود تا احتمال هر گونه عارضه کاهش پیدا کند. بهتر است بدانید روش SUT  یکی از روش هایی است که استفاده از آن باعث میشود احتمال عوارض مختلف به حداکثر ممکن برسد.

دوران نقاهت کاشت مو در روش SUT بسیار کوتاه تر از روش های دیگر خواهد بود چون در این روش از دستگاه های اتوماتیک استفاده میشود و بانک موی بیمار با برش و جراحی استخراج نخواهد شد. در حال حاضر افرادی که بانک موی قوی داشته باشند میتوانند بدون مشکلات مختلف از روش های کاشت مو استفاده کنند و شاهد نتایج قابل توجهی نیز باشند.

دوران نقاهت کاشت مو در روش sut

هزینه کاشت مو به روش SUT

علاوه بر این که دوران نقاهت کاشت مو با روش SUT کوتاه تر خواهد بود در اکثر موارد هزینه ی این روش هم کمتر از روش های دیگر میباشد چون با استفاده از این روش میتوان کاشت مو را نهایتا در یک الی دو جلسه به پایان رساند. البته شرایط بیمار در تعداد جلسات کاشت مو تاثیر قابل توجهی را خواهد داشت.

منبع : کلینیک کاشت ابرو طب هیر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

callmegif
فرم را پر نمایید تا با شما تماس بگیریم