کلینیک کاشت مو طب هیر
02122224580

مشاوره ربات تلگرام (۲۴ ساعته)

تخصص های لازم دکترای کاشت ابرو

نوشته شده در تاریخ 23 ژانویه 2019 در دسته تعداد بازدید 324 views

تخصص های لازم دکترای کاشت ابرو

ویژگی های دکترای کاشت ابرو ؟ یکی از بدترین اتفاقاتی که میتواند بر روی صورت افراد رخ دهد ریزش ابرو می باشد زیرا حالتی بیمارگونه را برای افراد پدید می آورد که نارضایتی را با خود به دنبال دارد. در این راستا باید در جریان باشید که کاشت ابرو بهترین گزینه ای است که برای درمان پیش روی شما قرار دارد. اما مسئله اینجاست که دکترای کاشت ابرو باید از چه ویژگی هایی بهره مند باشند؟ در این زمینه باید به شما بگوییم برای انتخاب پزشک باید تخصص، مهارت، تجربه و دانش او به جدیدترین متدهای روز دنیا را در نظر بگیرید و سپس به سراغ او بروید و با کمک گرفته از او به آن چیزی که مد نظر دارید برسید.

علت ریزش ابرو

یکی از مهمترین مسائلی که دکترای کاشت ابرو برای درمان ریزش ابرو به آن اهمیت می دهند علت ریزش ابرو می باشد. در واقع پزشکان هنگامی که نسبت به علت ریزش ابرو و یا ریزش مو آگاهی داشته باشند به راحتی میتوانند راه های درمان را مشخص نمایند. در این قسمت به برخی از عوامل ریزش مو میپردازیم:

  • عواملی همچون سوختگی، ضربه و…
  • امکان ابتلا به برخی از بیماری های پوستی مانند آلوپسی
  • در صورتی که دچار بیماری سرطان باشند ریزش ابرو به سراغ آنها می آید.
  • مصرف برخی از داروهای خاص ریزش ابرو را با خود به دنبال دارد

هزینه دکترای کاشت ابرو

مسلما به این مسئله واقف هستید که یکی از مهمترین مسائلی که در رابطه با دکترای کاشت ابرو وجود دارد هزینه های مربوط به آن می باشد. در این راستا باید بدانید که عوامل زیادی در تعیین هزینه ها دخیل هستند که از جمله آن میتوان به تخصص، مهارت، تجربه و دانش پزشک به جدیدترین متدهای روز دنیا، تعداد گراف هایی که برای پیوند ابرو برداشت می کنند، ضخامت ابرو، زمان انجام عمل، موقعیت جغرافیای کلینیک، تجهیزات؛ پرسنل و… اشاره کرد. دقت داشته باشید هر چقدر کیفیت خدمات ارائه شده بیشتر باشد مسلما هزینه نهایی افزایش پیدا خواهد کرد.

روش های کاشت ابرو

یکی از مسائلی که افراد پس از مراجعه به دکترای کاشت ابرو به آن توجه می کنند این است که از کدام روش برای کاشت ابرو استفاده می شود. در این راستا باید بدانید که پزشک مورد نظر در ابتدا با توجه به بررسی هایی که انجام می دهد علت ریزش را مشخص کرده و سپس به سراغ یکی از روش های کاشت FUT، FUE، SUT می رود. و با برداشت از بانک موی افراد که برای کاشت ابرو ناحیه پشت گوش می باشد و انتقال به ناحیه مورد نظر میتواند انتظار داشته باشد که نتیجه ای مثبت را برای افراد فراهم می آید.

کاشت ابرو

 

منبع : کلینیک کاشت ابرو طب هیر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

callmegif
فرم را پر نمایید تا با شما تماس بگیریم