کلینیک کاشت مو طب هیر
02122224580

مشاوره ربات تلگرام (۲۴ ساعته)

رابطه زناشویی بعد از کاشت مو

نوشته شده در تاریخ 11 دسامبر 2018 در دسته تعداد بازدید 764 views

رابطه زناشویی بعد از کاشت مو

رابطه زناشویی بعد از کاشت مو

برای رفع ریزش مو و کچلی روش های زیادی وجود دارد اما قطعا در میان همه ی روش ها کاشت مو یکی از بهترین هاست و اکثر افراد با استفاده از آن به نتایج رضایت بخش دست خواهند یافت. البته برای این که با استفاده از کاشت مو شاهد کمترین عوارض و بهترین نتایج باشیم باید به مراقبت های لازم توجه کافی داشت. رابطه زناشویی بعد از کاشت مو یکی از مسائلی است که ممکن است بسیاری از افراد در مورد آن سوالات زیادی داشته باشند به همین دلیل در ادامه تصمیم گرفته ایم تا به آن بپردازیم.

اصول رابطه زناشویی بعد از کاشت مو

افرادی که از روش های کاشت مو استفاده میکنند باید به خوبی از موها و سر خود محافظت کنند به همین دلیل هر گونه فعالیت که در آن امکان آسیب دیدن موها وجود داشته باشد رد میشود. در رابطه با رابطه زناشویی بعد از کاشت مو هم دقیقا باید به این موضوع توجه داشت که اگر احساس میکنید احتمال آسیب دیدن موها و ضربه زدن به آن وجود دارد باید حداقل تا یک ماه از آن بپرهیزید.

رابطه زناشویی بعد از کاشت مو

به طوری کلی رابطه زناشویی بعد از کاشت مو بعد از دو هفته مشکلی نخواهد داشت و در صورتی که به رعایت نکات لازم بپردازید و موهایتان با زمین برخورد نکند عارضه ای را ایجاد نخواهد کرد. البته باید این موضوع را هم بدانید که هر گونه فعالیتی فیزیکی شدید حتی اگر باعث آسیب فیزیکی به موها نشود حداقل تا ۲ هفته بعد از کاشت مو ممنوع است و باید توجه کافی به آن داشته باشید.

نکات مهم در رابطه زناشویی بعد از کاشت مو

برای رابطه زناشویی بعد از کاشت مو باید حتما از این موضوع اطمینان حاصل کنید که به موهایتان ضربه ای وارد نخواهد شد. علاوه بر این بهتر است به کوتاه کردن موها بپردازید تا از کشیدن آن جلوگیری شود. بعد از رابطه ی زناشویی هم بهتر است حتما به مصرف غذاهای مقوی بپردازید تا رشد موها افزایش پیدا کند.

رابطه زناشویی بعد از کاشت مو

مراقبت های بعد از کاشت مو

رعایت نکاتی که در مورد رابطه زناشویی بعد از کاشت مو اهمیت بسیار زیادی دارد اما علاوه بر این برای این که موها رشد مناسب داشته باشند و عوارض کاشت مو به حداقل ممکن برسد باید به عوامل زیادی توجه داشت که از میان آن ها میتوان به جلوگیری از هرگونه آسیب فیزیکی به سر، مصرف غذاهای مقوی، توجه به سلامت روحی، مصرف منظم داروها و رعایت بهداشت سر اشاره کرد.

 

منبع : کلینیک کاشت ابرو طب هیر

5/5 - (1 امتیاز)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

callmegif
فرم را پر نمایید تا با شما تماس بگیریم