کلینیک کاشت مو طب هیر
02122224580

مشاوره ربات تلگرام (۲۴ ساعته)

اصول مهم در رابطه زناشویی پس از کاشت مو

نوشته شده در تاریخ ۲ بهمن ۱۳۹۷ در دسته تعداد بازدید 16 views

اصول مهم در رابطه زناشویی پس از کاشت مو

همانطور که میدانید کاشت مو همانند سایر عمل های زیبایی از حساسیت بسیار زیادی بهره مند می باشد که باید مراقبت های بعد از آن را با جدیت رعایت کرد زیرا به عقیده پزشکان این مراقبت ها بخشی از روند درمان محسوب می شوند. در این زمینه باید بدانید که یکی از مسائلی که باید به آن دقت شود رابطه زناشویی پس از کاشت مو می باشد. در واقع پزشکان بر این عقیده هستند که برای مراقبت از موها حداقل ۱۰ الی ۱۵ روز باید به طور مرتب از آنها مراقبت کرد تا رسیدن به نتیجه مطلوب برایتان میسر شود، هر گونه فشار و آسیب میتواند مشکلات بسیار زیادی را به همراه داشته باشد و این عمل را بی فایده کند.

عوارض جانبی رابطه زناشویی پس از کاشت مو

پس از اینکه تصمیم گرفتید که از کاشت مو برای درمان ریزش موهای خود استفاده کنید مسئله ای که به وجود می آید آگاهی از مراقبت های بعد از عمل می باشد. این مراقبت ها به نوعی بخشی از روند درمان بوده و میتواند در رسیدن به نتیجه نقش بسیار زیادی ایفا کنند. یکی از مسائلی که آگاهی از آن اهمیت ویژه ای دارد عوارض رابطه زناشویی پس از کاشت می باشد. زیرا بسیاری از افراد بدون آگاهی از این مسئله رفتاری همانند گذشته خواهند داشت اما باید بدانید که هر گونه فشار یا دست زدن به ناحیه مورد نظر میتواند به گراف های کاشت شده آسیب برساند و آنها را از بین ببرد، فعالیت بدنی شدید در حین رابطه جنسی میتواند باعث باز شدن بخیه شود و پیوندها را از هم جدا کند.

رابطه-زناشویی-بعد-از-کاشت-مو-

 

دوره برگشت به رابطه زناشویی پس از کاشت

 

رابطه-زناشویی-بعد-از-کاشت-مو-

اگر جزء آن دسته از افرادی هستید که رابطه زناشویی برایتان از اهمیت ویژه ای برخوردار است باید در جریان باشید که رابطه زناشویی پس از کاشت حداقل ۱۰ الی ۱۵ روز می باشد. زیرا در این مدت پوست سر تقریبا به ثبات رسیده و افراد می توانند فعالیت های عادی روزانه خود و ورزش ها و رابطه جنسی را از سر گیرند. البته برخی از پزشکان بر این عقیده هستند که اگر میخواهید از رسیدن به نتیجه دلخواه اطمینان بدست آورید باید به مدت یک ماه از شانه زدن موها و دست زدن به آن پرهیز کنید تا ریشه فولیکول های پیوند خورده به طور کامل محکم شوند.

منبع : کلینیک کاشت ابرو طب هیر

اصول مهم در رابطه زناشویی پس از کاشت مو
۵ (۱۰۰%) ۱ vote[s]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

callmegif
فرم را پر نمایید تا با شما تماس بگیریم