کلینیک کاشت مو طب هیر
02122224580

مشاوره ربات تلگرام (۲۴ ساعته)

راهکار افزایش رشد مو

نوشته شده در تاریخ 28 نوامبر 2018 در دسته تعداد بازدید 376 views

راهکار افزایش رشد مو

راهکار افزایش رشد مو

ریزش مو از مشکلاتی است که آثار بسیار مخربی بر روی روحی بیماران خواهد داشت به همین دلیل باید تا جایی که میتوان از بروز آن جلوگیری به عمل آورد. یکی از مهمترین کارهایی که برای جلوگیری از ریزش مو باید انجام داد این است که با علل کاهش رشد مو آشنایی کافی داشته باشید تا بتوانید بدین طریق از ریزش مو و کچلی جلوگیری به عمل آورید. ما هم در این مطلب تصمیم گرفته ایم تا به راهکارهایی در باره ی تقویت مو و راهکار افزایش رشد مو بپردازیم پس تا انتهای این مطلب با ما همراه باشید.

دلایل کاهش رشد مو

برای اینکه موهایی پرپشت داشته باشید باید حتما با دلایل رشد مو به صورت کامل آشنا باشید چون آشنایی با این دلایل باعث میشود تا بتوانید از ریزش مو و کچلی جلوگیری کنید. از میان دلایل مختلف بهتر است قبل از هر چیز به سوء تغذیه و استفاده از غذاهای مضر استفاده کرد چون درصد قبل توجهی از افراد که دچار ریزش مو میشوند هیچ توجهی به تغذیه خود ندارند.

یکی از دلایل اصلی کاهش رشد مو هم مشکلات روحی، استرس و اضطراب است که میتواند تاثیر زیادی بر روی کاهش رشد موها داشته باشد البته در برخی موارد ممکن است فرد به علت مشکلات ژنتیکی دچار ریزش مو شده باشد که در این مواد بیمار تقصیری نخواهد داشت. از میان عوامل دیگر که باعث افزایش ریزش مو میشوند میتوان به شستشوی نامناسب مو، مشکلات هورمونی و بیماری های مختلف در بدن اشاره کرد.

راهکار افزایش رشد مو

راه های افزایش رشد مو

راهکار افزایش رشد مو دیگر و راهکارهای دیگر زیادی وجود دارد اما باید توجه داشته باشید که اگر موهایتان رشد بسیار کمی دارد باید حتما به پزشک مراجعه کنید.

یکی از مهمترین راه های افزایش رشد مو این است که از غذاهای مفید استفاده کنید و علاوه بر این به وضعیت روحی خود توجه بیشتری داشته باشید. ضمن این که سعی کنید با شستشوی صحیح موها آشنا شوید و هر چند وقت یکبار با استفاده از داروهای گیاهی موهایتان را تقویت کنید. استفاده از روش هایی که در کلینیک ها هم وجود دارد مناسب خواهد بود.

افزایش رشد مو در کلینیک ها

از دیگر راهکار افزایش رشد مو  میتوان به کلینیک ها هم مراجعه کرد. افرادی که به دلیل مختلف دچار ریزش موی موقت میشوند میتوانند با مراجعه به کلینیک های زیبایی و استفاده از روش هایی مانند لیزر و پی ار پی شاهد رشد بیشتر موهای خود باشند. استفاده از این روش ها نه تنها عارضه ای به دنبال نخواهد داشت بلکه باعث افزایش زیبایی موها هم خواهد شد.

 

منبع : کلینیک کاشت ابرو طب هیر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

callmegif
فرم را پر نمایید تا با شما تماس بگیریم