کلینیک کاشت مو طب هیر
02122224580

مشاوره ربات تلگرام (۲۴ ساعته)

رشد ابروها با روغن کرچک

نوشته شده در تاریخ 6 می 2019 در دسته تعداد بازدید 395 views

رشد ابروها با روغن کرچک

رشد ابروها با روغن کرچک

روغن کرچک از قدیم برای درمان بسیاری از بیماری های پوست و مو به کار گرفته میشده است چون این روغن فوق العاده دارای خواص متعددی است که به رفع سریع بیماری ها کمک می کند. یکی از مهمترین فواید روغن کرچک این است که میتوان از آن برای تقویت موهای سر و ابرو استفاده کرد و در مدت زمانی کوتاه به نتیجه رسید به همین دلیل در این مطلب تصمیم گرفته ایم به روش های افزایش رشد ابروها با روغن کرچک بپردازیم تا بتوانید با استفاده از آن در مدت زمانی کوتاه به نتیجه برسید و شاهد رشد سریع ابروهای خود باشید.

 

رشد ابروها

برای افزایش رشد ابروها با روغن کرچک تنها کافی است تا به تهیه ی نوع طبیعی آن بپردازید و تا مدت ها به استفاده از آن بپردازید. روغن کرچک دارای ده ها ماده ی مغذی مختلف است به همین دلیل استفاده از آن باعث میشود تا ابروها رشد مناسبی داشته باشند و از ریزش آن ها جلوگیری شود. این روغن مفید سرشار از ویتامین E میباشد که همین باعث تقویت فولیکول ها خواهد شد.

علاوه بر این بهتر است بدانید که در روغن کرچک ماده ای به نام اسید ریسینولئیک وجود دارد و این ماده باعث میشود تا فولیکول ها به سرعت ترمیم شوند و موها با سرعت بیشتری رشد کنند. روغن کرچک با خاصیت ضد میکروبی خاصی که دارد به رفع عوامل بیماری زا بر روی ابروها خواهد پرداخت به همین دلیل میتوانید این اطمینان را داشته باشید که رشد ابروهایتان تا حد زیادی افزایش خواهد یافت.

 

نحوه ی استفاده از روغن کرچک برای رشد ابرو

برای رشد ابروها با روغن کرچک باید قبل از هر چیز صورت خود را به خوبی شستشو دهید و اجازه دهید خشک شود. این کار باعث میشود تا روغن به خوبی جذب فولیکول ها شود و شاهد بیشترین اثرات ممکن باشید. بعد از آن میتوانید از یک عدد گوش پاک کن کمک بگیرید و با استفاده از آن ابروهایتان را به روغن کرچک آغشته کنید.

در انتها بهتر است به مدت چند دقیقه ابروهایتان را ماساژ دهید تا خونرسانی در سطح ابروها افزایش پیدا کند و مواد مغذی موجود در روغن به خوبی جذب شوند. این کار بهتر است یک روز در میان انجام شود تا بتوانید بعد از حدود ۲ الی ۳ ماه شاهد افزایش رشد ابروهای خود باشید.

رشد ابروها با روغن کرچک

استفاده از روغن کرچک بعد از اصلاح ابرو

یکی از بهترین زمان هایی که میتوانید از روغن کرچک استفاده کنید دقیقا بعد از اصلاح ابرو خواهد بود. خاصیت ضد التهابی این روغن فوق العاده باعث میشود تا احتمال التهاب فولیکول ها به شدت کاهش پیدا کند و نازکی ابرو ها نیز رفع شود. البته در کنار این باید قبل از خواب برای افزایش رشد ابروها با روغن کرچک، آن را ماساژ دهید.

 

منبع : کلینیک کاشت ابرو طب هیر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

callmegif
فرم را پر نمایید تا با شما تماس بگیریم