کلینیک کاشت مو طب هیر
02122224580

مشاوره ربات تلگرام (۲۴ ساعته)

رشد سریع ابرو در یک هفته

نوشته شده در تاریخ 19 مارس 2019 در دسته تعداد بازدید 732 views

رشد سریع ابرو در یک هفته

رشد سریع ابرو

به علت اینکه خانم ها به زیبایی ابروهای خود بیشتر اهمیت میدهند و دائما به دنبال روشی مناسب برای افزایش زیبایی ابروهای خود هستند در این مطلب تصمیم گرفته ایم تا به معرفی روش هایی برای رشد سریع ابرو در یک هفته بپردازیم تا بتوانید با استفاده از آن رشد ابروهای خود را افزایش دهید. بهتر است بدانید افرادی که دچار ریزش ابرو میشوند هم میتوانند به راحتی شاهد رشد مجدد ابروهای خود باشند. در حال حاضر حتی کچلی ابرو هم درمان دارد و میتوان در مدت زمانی کوتاه آن را رفع کرد.

رشد سریع ابرو در چند روز

برای رشد سریع ابرو قطعا راه و روش های زیادی وجود خواهد داشت که افراد میتوانند از آن استفاده کنند و به نتایج قابل قبولی دست یابند اما باید به این نکته توجه داشته باشید که هیچ روشی وجود ندارد که بتوان با آن شاهد رشد چند روزه ی ابرو ها بود به همین دلیل برای رشد ابروهایتان باید در بهترین شرایط ممکن چند ماه صبر کنید.

برای رشد سریع ابرو میتوانید از روش هایی مانند پی ار پی استفاده کنید. پی ار پی جزء  یکی از بهترین روش هایی است که میتوان برای افزایش رشد موها مورد استفاده قرار داد. این روش باعث میشود تا فولیکول ها تقویت شوند و رشد موها افزایش قابل توجهی پیدا کند. علاوه بر این مزوتراپی هم در حال حاضر جزء روش هایی است که میتوان برای افزایش رشد ابرو ها استفاده نمود.

رشد سریع ابرو با این ترفندها

برای رشد سریع ابرو میتوانید از ترفندهای خانگی هم استفاده نمایید. ماساژ درمانی یکی از ساده ترین روش هایی است که میتوان از آن برای تقویت ابرو در خانه استفاده کرد و شاهد نتایج قابل قبولی بود. برای ماساژ درمانی کافی است از چند قطره روغن های گیاهی استفاده کنید و هر شب قبل از خواب به مدت یک الی چند دقیقه به آرامی ابروهایتان را ماساژ دهید.

علاوه بر این میتوانید از آب پیاز نیز استفاده کنید. آب پیاز به علت خواصی که دارد باعث میشود تا خون رسانی در نواحی اطراف فولیکول ها افزایش پیدا کند و به این ترتیب ابروها رشد مناسب تری داشته باشند.

درمان سریع کچلی ابرو

روش هایی که در این مطلب برای رشد سریع ابرو معرفی کردیم باعث رفع کچلی ابرو نخواهند شد و نمیتوان با آن ها شاهد رشد موهای جدید بود به همین دلیل افرادی که دچار کچلی قسمت هایی از ابرو شده اند باید این موضوع را بدانند که برای رفع این مشکل فقط میتوان از روش هایی مانند کاشت ابرو استفاده کرد.

رشد سریع ابرو

منبع : کلینیک کاشت ابرو طب هیر

5/5 - (1 امتیاز)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

callmegif
فرم را پر نمایید تا با شما تماس بگیریم