کلینیک کاشت مو طب هیر
02122224580

مشاوره ربات تلگرام (۲۴ ساعته)

رشد موهای کاشته شده

نوشته شده در تاریخ 12 دسامبر 2018 در دسته تعداد بازدید 368 views

رشد موهای کاشته شده

رشد موهای کاشته شده

همانطور که میدانید ریزش مو انواع مختلفی دارد به همین دلیل افرادی که دچار ریزش مو میشوند باید قبل از هر چیز برای بررسی آن به متخصصان زیبایی مراجعه کنند. بهتر است بدانید در حال حاضر اکثر افرادی که دچار ریزش مو میشوند مجبور خواهند بود تا از روش های پیوند مو استفاده کنند چون این روش موثرترین روش برای درمان ریزش موی ارثی و ژنتیکی خواهد بود. در ادامه تصمیم گرفته ایم تا به زمان  رشد موهای کاشته شده بپردازیم پس با ما همراه باشید.

زمان رشد موهای کاشته شده

در میان روش های مختلفی که برای درمان ریزش موی سر وجود دارد کاشت مو تنها روشی است که بسیاری از بیماران میتوانند با استفاده از آن به نتایج قطعی دست پیدا کنند. این موضوع را بسیاری از بیماران میدانند اما متاسفانه بسیاری از افراد با زمان رشد موهای کاشته شده آشنایی ندارند به همین دلیل در سوالاتی که مطرح میکنند بارها این مسائل دیده میشود.

رشد موهای کاشته شده

بهتر است بدانید زمان رشد موهای کاشته شده حدود ۳ ماه بعد از کاشت مو خواهد بود به همین دلیل تا قبل از آن نباید منتظر شد موها باشید. این در حالی است که بسیاری از افراد تصور میکنند کاشت مو باعث میشود تا بلافاصله موهایشان رشد کنند به همین دلیل بعد از مدتی کوتاه دچار نگرانی میشوند.

افزایش رشد موهای کاشته شده

رشد موهای کاشته شده تقریبا در همه ی افراد بعد از ۳ ماه اتفاق می افتد اما برای اینکه شاهد رشد سریعتر موها باشید باید به یک سری موارد توجه کافی داشته باشید. از میان موارد مختلفی که وجود دارد قطعا توجه به تغذیه و سلامت روحی تاثیر زیادی در رشد موها خواهد داشت که متاسفانه بسیاری از افراد به آن اهمیت نمیدهند.

رشد موهای کاشته شده

ریزش موهای کاشته شده

در صورتی که قصد دارید برای رفع ریزش موی خود از کاشت مو استفاده کنید باید به این نکته توجه داشته باشید که موهای کاشته شده بعد از چند هفته به صورت طبیعی دچار ریزش میشوند و مجددا رشد خواهند کرد. متاسفانه بسیاری از افراد به علت اینکه با این موضوع آشنایی ندارند با مشاهده ی آن نگرانی های شدید را تجربه میکنند به طوری که در برخی از موارد این استرس ها باعث ریزش مو میشود.

بهتر است بدانید ریزش موقت مو ها ممکن است برای تمامی موهای کاشته شده به وجود آید اما مشکلی ایجاد نخواهد کرد و تمامی موها به صورت خود به خود مجددا رشد میکنند.

 

منبع : کلینیک کاشت ابرو طب هیر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

callmegif
فرم را پر نمایید تا با شما تماس بگیریم