کلینیک کاشت مو طب هیر
02122224580

مشاوره ربات تلگرام (۲۴ ساعته)

رشد مژه

نوشته شده در تاریخ 11 مارس 2019 در دسته تعداد بازدید 528 views

رشد مژه

رشد مژه

به علت اینکه مژه ها تاثیر زیادی در زیبایی انسان دارند بسیاری از افراد به دنبال انتخاب روش هایی مناسب برای رشد مژه می باشند به همین دلیل در این مطلب تصمیم گرفته ایم به معرفی بهترین روش هایی که برای دستیابی به مژه هایی با ظاهر زیبا تر وجود دارد بپردازیم. بهتر است بدانید برای دستیابی به مژه هایی پرپشت تر میتوان در بسیاری از مواقع از روش هایی بسیار ساده استفاده کرد اما مراجعه به کلینک های زیبایی هم در برخی از مواقع ضرورت خواهد داشت چون روش های خانگی همیشه نتیجه بخش نخواهند بود.

علت ریزش مژه

قبل از اینکه به دنبال افزایش رشد مژه باشید باید به این نکته توجه داشته باشید که برخی از افراد به صورت ژنتیکی مژه های کم پشت، نازک و کوتاه دارند که این کاملا طبیعی است و باید برای افزایش رشد آن از روش های موثری که در کلینیک ها وجود دارد استفاده کرد. در این موارد سلامت بیمار در معرض خطر نخواهد بود و درمان آن فقط برای افزایش زیبایی انجام خواهد شد.

اما در مواردی که فرد دارای مژه های بلند و پرپشت باشد و به صورت ناگهانی دچار ریزش مو میشود باید دلیل اصلی ریزش مژه ها مشخص شود. ریزش مژه در این موارد ممکن است به علت بیماری های مختلف به وجود آمده باشد. افرادی که دچار استرس و اضطراب شدید، سوء تغذیه، بیماری های خود ایمنی مانند آلوپسی، مشکلات تیروئید و .. شده اند هم ممکن است دچار ریزش ناگهانی مژه شوند.

رشد مژه

معجزه رشد مژه

برای اینکه شاهد معجزه ی رشد مژه باشید باید حتما از روش های موثر مانند کاشت مژه استفاده کنید. این روش برای افرادی که به صورت مادرزادی از مژه های کم پشت برخوردارند یکی از بهترین روش ها خواهد بود. بهتر است بدانید با روش های کاشت مژه میتوان اکثر ریزش مو ها را به راحتی درمان کرد.

کاشت مژه افزایش قابل توجه تراکم مژه ها میشود. با استفاده از این روش میتوان به مژه هایی با ظاهر کاملا طبیعی دست پیدا کرد اما باید به این نکته توجه داشته باشید که در برخی از موارد برای رشد مژه میتوان از داروها هم استفاده کرد.

رشد مژه

بهترین روش درمان رشد مژه

بهترین روش رشد مژه برای افراد مختلف کاملا متفاوت خواهد بود. همانطور که اشاره کردیم برخی از بیماران به علت بیماری های مختلف، سوء تغذیه و مواد این چینی دچار ریزش مژه میشوند که در این موارد استفاده از داروها بهترین نتایج ممکن را به دنبال خواهد داشت به طور که ریزش مژه در مدت زمانی کوتاه رفع خواهد شد.

منبع : کلینیک کاشت ابرو طب هیر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

callmegif
فرم را پر نمایید تا با شما تماس بگیریم