کلینیک کاشت مو طب هیر
02122224580

مشاوره ربات تلگرام (۲۴ ساعته)

رفع جای بخیه

نوشته شده در تاریخ 5 دسامبر 2018 در دسته تعداد بازدید 1,428 views

رفع جای بخیه

رفع جای بخیه

در سالهای اخیر عمل های زیبایی و روش هایی که در کلینیک ها برای افزایش زیبایی وجود دارد دچار پیشرفت های قابل توجهی شده است به طوری که با استفاده از اکثر آن ها میتوان در مدت زمانی کوتاه شاهد بدست آمدن نتایج فوق العاده بود. کاشت مو یکی از روش های درمانی ریزش مو است که در حال حاضر برای رفع جای بخیه و زخم هم از آن استفاده میشود و به علت مزایایی که دارد در برخی موارد جایگزین روش های دیگر شده است به همین دلیل در این مطلب به هزینه رفع جای بخیه با کاشت مو خواهیم پرداخت.

هزینه رفع جای بخیه با کاشت مو

برای رفع جای بخیه و زخم روش های زیادی وجود دارد که از میان آن ها میتوان به لیزر، کلاژن تراپی و کاشت مو اشاره کرد. به دلیل این که هر کدام از این روش ها مزایای خاصی دارند متخصصان در موارد مختلف برای رفع جای بخیه از آن ها استفاده میکنند که در این میان قطعا بسیاری از بیماران برای انتخاب روش های مختلف به هزینه ی آن هم توجه زیادی خواهند داشت.

رفع جای بخیه

هزینه رفع جای بخیه با روش کاشت مو تعرفه ی خاصی ندارد و متاسفانه در کلینک های مختلف کاملا تفاوت دارد به همین دلیل برای اینکه از آن اطلاع پیدا کرد باید به متخصصان زیبایی مراجعه نمود. البته باید توجه داشته باشید که مقدار جای زخم و بخیه و روشی که برای کاشت مو استفاده میشود تاثیر زیادی در هزینه ی این روش دارد بنابراین برای اطلاع از هزینه باید به صورت حضوری مراجعه کنید.

مزایای رفع جای بخیه با کاشت مو

هزینه رفع جای بخیه با روش کاشت مو معمولا کمتر از روش های دیگر نخواهد بود اما به علت مزایایی که این روش دارد در حال حاضر جزء یکی از روش های پر کاربرد قرار گرفته است. این روش برای افرادی که به علت شکستگی سر و یا عمل های جراحی دچار جای زخم و بخیه در قسمت های مختلف سر شده اند بهترین گزینه خواهد بود چون نتایج کاملا طبیعی به دنبال خواهد داشت.

رفع جای بخیه

عوارض رفع بخیه با کاشت مو

استفاده از روش کاشت مو معمولا عوارض قابل توجهی به دنبال نخواهد داشت به شرطی که برای استفاده از این روش بیشتر از اینکه به هزینه رفع جای بخیه اهمیت دهید سعی کنید به انتخاب کلینک های معتبر بپردازید. به طور کلی استفاده از روش کاشت مو برای بخیه و یا رفع ریزش مو در برخی موارد ممکن است باعث عفونت، التهاب، تورم و … شود.

 

منبع : کلینیک کاشت ابرو طب هیر

5/5 - (1 امتیاز)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

callmegif
فرم را پر نمایید تا با شما تماس بگیریم