کلینیک کاشت مو طب هیر
02122224580

مشاوره ربات تلگرام (۲۴ ساعته)

رفع همیشگی ریزش مو با کاشت مو

نوشته شده در تاریخ ۶ آبان ۱۳۹۷ در دسته تعداد بازدید 29 views

رفع همیشگی ریزش مو با کاشت مو

رفع همیشگی ریزش مو با کاشت مو

کاشت مو، راهکاری مهم برای رفع همیشگی ریزش مو

افرادی که دچار ریزش مو شده اند جهت رفع همیشگی ریزش مو به دنبال روشی میگردند که بتوانند با استفاده از ان شاهد رفع همیشگی ریزش مو باشند اما متاسفانه در اکثر موارد به سراغ استفاده از روش هایی میروند که هیچ تاثیری در رفع ریزش موی دائمی ندارد و فقط باعث رفع موقت آن میشود. روش های لیزر تراپی، مزوتراپی و پی ار پی در برخی موارد ممکن است نتایج مناسبی به دنبال داشته باشد اما قطعا در صورتی که قصد داشته باشید به صورت همیشگی از ریزش مو خلاص شوید باید از روش های دائمی مانند کاشت مو استفاده کنید. کاشت مو در صورتی که در سنین مناسب انجام شود باعث میشود تا ریزش مو به صورت همیشگی برطرف شود چون فولیکول هایی که به قسمت سر انتقال داده میشود فولیکول هایی خواهند بود که احتمال ریزش مو در آن ها بسیار پایین است. در ادامه به کاشت مو بیشتر خواهیم پرداخت.

رفع همیشگی ریزش مو با کاشت مو

همانطور که اشاره کردیم بهترین روش برای رفع همیشگی ریزش مو کاشت مو است چون در این روش متخصصان با استفاده از روش های جراحی به پیوند فولیکول ها در نقاطی که دچار کچلی و طاسی شده میپردازند. برای این کار متخصصان قبل از هر چیز بهترین فولیکول ها را انتخاب میکنند تا احتمال ریزش موهای کاشته شده به حداقل ممکن برسد بعد از این آن ها را با استفاده از دستگاه های اتوماتیک یا روش های دستی پیوند میزنند. بهتر است بدانید در اکثر موارد افرادی که از کاشت مو استفاده میکنند شاهد ریزش مجدد موها نخواهند بود.

رفع همیشگی ریزش مو با کاشت مو

مزایای استفاده از روش های کاشت مو

در صورتی که برای رفع همیشگی ریزش مو از روش های کاشت مو استفاده کنید شاهد مزایای قابل توجه این روش ها خواهید بود. یکی از مهمترین مزایای کاشت مو این است که با استفاده از آن شاهد رشد موهای کاملا طبیعی خواهید به صورتی که موهای کاشته شده هیچ تفاوتی با موهای قبلی نخواهد داشت. همچنین این روش کاملا ایمن است و با استفاده از آن هیچ مشکلی برایتان به وجود نخواهد آمد.

بهترین روش های کاشت برای رفع همیشگی ریزش مو

برای رفع همیشگی ریزش مو میتوانید از تمامی روش های کاشت مو استفاده کنید. اما استفاده از بهترین روش کاشت مو باعث میشود تا بعد از کاشت مو عوارض کمتری را مشاهده کنید و علاوه بر این به نتایج بهتری دست یابید. البته برای انتخاب بهترین روش ها نباید نگرانی داشته باشید چون متخصصان با توجه به شرایطی که دارید بهترین روش را از میان روش های SUT,FUE,FUE و FIT  انتخاب خواهند کرد.

امتیازاین مطلب

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

callmegif
فرم را پر نمایید تا با شما تماس بگیریم