کلینیک کاشت مو طب هیر
02122224580

مشاوره ربات تلگرام (۲۴ ساعته)

روشهای طبیعی یا prp برای ریزش موی ارثی زنان

نوشته شده در تاریخ 15 اکتبر 2018 در دسته تعداد بازدید 537 views

روشهای طبیعی یا prp برای ریزش موی ارثی زنان

روشهای طبیعی یا prp برای ریزش موی ارثی زنان

برای رفع ریزش موی زنان روش های مختلفی وجود دارد که در اکثر موارد این روش ها با روش های درمانی که برای مردان به کار گرفته میشود مشترک خواهد بود چون در بسیاری از مواقع ریزش موی خانم ها با آقایان علت یکسانی دارد که همین باعث میشود برخی روش ها برای درمان ریزش موی زنان و مردان مناسب به نظر برسند. البته برای رفع ریزش موی خانم ها باید قبل از هر چیز به صورت دقیق به بررسی علت ریزش مو پرداخت. چون ریزش مو انواع مختلفی دارد و با توجه به آن است که باید از روش های درمانی مناسب استفاده کرد. استفاده از روشهای طبیعی در بسیاری از مواقع میتواند باعث رفع ریزش مو شود و به علت مزایایی که دارد پیشنهاد میشود اما باید دقت داشته باشید که در برخی موارد که ریزش موی فرد شدید است باید از روش های موثر تر مانند پی ار پی و … استفاده نمود.

بهترین روشهای طبیعی برای درمان ریزش مو

روشهای طبیعی یکی از بهترین روش ها برای درمان ریزش مو به شمار میروند چون با استفاده از این روش ها عارضه ای برایتان به وجود نخواهد آمد و میتوانید با کمترین هزینه به رفع ریزش مو بپردازید. روش های گیاهی برای افرادی مناسب خواهد بود که دچار ریزش موی شدید نشده اند و فقط قصد دارند با استفاده از روشی به افزایش تراکم و ضخامت موهای خود بپردازند. برای اینکار استفاده از داروهای گیاهی مختلف مانند آلوئه ورا، شنبلیله، عسل، روغن زیتون و … بسیار مناسب خواهد بود.

روشهای طبیعی یا prp برای ریزش موی ارثی زنان

استفاده از پی ار پی به جای روشهای طبیعی

در بسیاری از موارد میتوان به جای روشهای طبیعی از روش پی ار پی استفاده کرد چون استفاده از این روش باعث میشود به سرعت شاهد رفع ریزش مو باشید. در این روش متخصصان بعد از ترکیب ماده ی پی ار پی با خون فرد آن را به نقاط کچل سر تزریق میکنند. استفاده از این روش باعث میشود تا مواد تغذیه ای به صورت مستقیم در اختیار فولیکول ها قرار گیرد و به دنبال آن شاهد افزایش رشد سریع موها باشیم.

استفاده از لیزر تراپی و روشهای طبیعی

روش لیزر تراپی هم در اکثر موارد روشی مناسب برای رفع ریزش مو خواهد بود. لیزر تراپی عوارض خاصی به دنبال نخواهد داشت به همین دلیل حتی میتوان برای استفاده از آن از دستگاه های خانگی استفاده کرد. این روش معمولا در اکثر مواقع از روشهای طبیعی سریعتر نتیجه میدهد اما بهتر است از لیزر تراپی و داروهای گیاهی به صورت همزمان استفاده کنید تا شاهد نتایج قابل توجه ان باشید.

 

منبع : کلینیک کاشت ابرو طب هیر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

callmegif
فرم را پر نمایید تا با شما تماس بگیریم