کلینیک کاشت مو طب هیر
02122224580

مشاوره ربات تلگرام (۲۴ ساعته)

روشهای موثر تقویت مو

نوشته شده در تاریخ 8 ژانویه 2019 در دسته تعداد بازدید 534 views

روشهای موثر تقویت مو

روشهای موثر تقویت مو

تقویت مو باعث میشود تا جلوی ریزش مو، نازکی مو و مشکلات پوست سر گرفته شود به همین دلیل اگر به سلامت موهایتان اهمیت می دهید پیشنهاد میکنیم حتما از روش های موثر برای تقویت موهای خود استفاده نمایید. با روش های تقویت مو میتوان در بسیاری از مواقع از ریزش مو و مشکلاتی که به دنبال آن به وجود می آید پیشگیری کرد اما باید به این نکته توجه داشته باشید که برای دستیابی به نتایج موثر باید به صورت منظم از آن ها استفاده نمایید. در ادامه به روشهای موثر تقویت مو خواهیم پرداخت.

روشهای موثر تقویت مو

در صورتی که به دنبال روشهای موثر تقویت مو هستید بهتر است بدانید در حال حاضر روش های زیادی در کلینیک های زیبایی وجود دارد به همین دلیل میتوانید علاوه بر روش های سنتی از این روش ها هم استفاده نمایید و به نتایج دلخواه دست پیدا کنید. از میان روش های فوق العاده ای که برای تقویت مو وجود دارد روش های PRP،  مزوتراپی و لیزر تراپی جزء بهترین روش  های کلینیکی هستند.

این روش ها بیشتر برای افرادی مناسب است که دچار کم پشتی یا ریزش مو۲ شده اند به همین دلیل سایر افراد میتوانند از روش های خانگی استفاده کنند. روش های خانگی عارضه ی خاصی به دنبال نخواهند داشت و کم هزینه خواهند بود به همین دلیل میتوان با استفاده از آن ها به راحتی به نتیجه رسید. البته قبل از اینکه از روش های خانگی استفاده کنید باید با آن ها آشنا شوید.

روشهای موثر تقویت مو

تقویت مو با روغن کرچک

از میان روشهای موثر تقویت مو پیشنهاد میکنیم حتما روغن کرچک را امتحان کنید چون این روغن گیاهی مفید سرشار از پروتئین و ویتامین های مختلف است به همین دلیل استفاده از آن باعث افزایش رشد مو و جلوگیری از آسیب های مختلف میشود. در صورتی که قصد دارید از این روغن استفاده کنید باید حتما از طبیعی بودن آن اطمینان حاصل کنید.

استفاده از روغن کرچک بسیار ساده است. کافی است موهایتان را با مقداری از آن ماساژ دهید و بعد از این که موهایتان به خوبی با آن آغشته شد اجازه دهید مدتی باقی بماند.

آب پیاز برای تقویت مو

از میان روشهای موثر تقویت مو استفاده از آب پیاز هم اثرات قابل توجهی خواهد داشت چون آب پیاز دارای مقادیر زیادی از گوگرد است و باعث تحریک فولیکول ها و افزایش رشد آن ها میشود. بهتر است بدانید برای جلوگیری از بیماری های عفونی سر هم میتوان از آب پیاز استفاده کرد و به نتایج قابل توجهی دست پیدا یافت.

 

منبع : کلینیک کاشت ابرو طب هیر

Rate this post

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

callmegif
فرم را پر نمایید تا با شما تماس بگیریم