کلینیک کاشت مو طب هیر
02122224580

مشاوره ربات تلگرام (۲۴ ساعته)

معرفی روش اکستنشن مو

نوشته شده در تاریخ 21 ژانویه 2019 در دسته تعداد بازدید 405 views

معرفی روش اکستنشن مو

روش اکستنشن مو

روش اکستنشن مو برای افرادی که حجم موی کم دارند بسیار مناسب است همچنین افرادی که توانایی انجام کاشت مو را ندارند پیبشنهاد میشود از روش اکستنشن استفاده نمایند ،داشتن موهایی زیبا و خوش حالت از جمله مواردی است که از گذشته تاکنون افراد به دنبال رسیدن به آن می باشند اینکه شما از موهایی بلند برخوردار باشید در واقع بخشی از اصول زیبایی را دارا هستید که خوشبختانه در دنیای پیشرفته امروز روش اکستنشن مو از جمله مواردی است که میتواند در کمترین زمان ممکن افراد را به این خواسته برساند. در این راستا باید به شما بگوییم که در این روش متخصصان با توجه به جنس، رنگ و مدل موهای افراد از موهایی مصنوعی که شباهت بسیار زیادی به موهای طبیعی دارد استفاده می کنند و با قرار دادن این شاخه های مصنوعی بر روی سر افراد را به خواسته شان میرساند.

به چه صورت موهای اکستنشن شده را بشوییم؟

پس از اینکه افراد از روش اکستنشن مو استفاده می کنند یکی از سوالاتی که ذهن را به خود مشغول می کند این است که چگونه به شستشوی اکستنشن بپردازیم. در واقع برای شستشو نباید یک مرتبه موها را به زیر دوش آب برد و قبل از حمام حتما باید به خوبی موها را شانه زده تا تمام گره هایی که در آن وجود دارد باز شود سپس آن را به دو نیم تقسیم کرده و به نوبت هر نیمه را به زیر دوش برد. نکته بسیار مهم در شستشوی موهای اکستنشن شده این است که هرگز نباید سرتان را زیر دوش پایین بگیرید مگر اینکه فقط بخواهید جلوی موها را بشویید. از شامپوهای مناسب به اندازه کافی استفاده کنید اما هیچگاه نباید موهایتان را مالش دهید این کار باعث ایجاد گره می شود. اگر هم از نرم کننده استفاده می کند باید مراقب باشید که به محل نصب نخورد.

معرفی روش اکستنشن مو

روش اکستنشن مو چه عوارضی دارد؟

یکی از مسائلی که ذهن بسیاری از افراد را در رابطه با روش اکستنش مو به خود مشغول می کند این است که آیا استفاده از این روش میتواند عوارضی را به دنبال داشته باشد؟ برای پاسخ به این سوال تصمیم گرفتیم برخی از عوارض این روش را معرفی کنیم تا با اگاهی بیشتری به سمت انجام آن بروید:

  • میتواند حساسیت های پوستی را با خود به دنبال داشته باشد
  • باعث ضعیف شدن ریشه و همچنین ساقه مو می شود
  • در رسیدن مواد غذایی مو برای رشد مشکلاتی به وجود می آورد
  • باید به طور مرتب شانه شود

روش اکستنشن مو با چسب کراتین چگونه است؟

 

روش اکستنشن مو

 

یکی از متداول ترین روش اکستنشن مو استفاده از چسب کراتین می باشد. در این روش پس از اینکه دسته ای مو متناسب با جنس و رنگ و همچنین نوع موی افراد مشخص شد یک دسته از مو فرد را جدا می کنند و کمی بالاتر از ریشه مو محلول چسباک مورد نظر را مالش می دهند تا دسته موی اکستنش مورد نظر را بر روی آن قرار دهند. پس از انجام این کار با کمک گیره ویژه ای که برای اینکار تعبیه شده است دو طرف موها را به هم فشار داده و با ذوب کردن چسب به وسیله انواع وسیله حرارتی، موهای مصنوعی را به موهای طبیعی می چسبانند.

 

منبع : کلینیک کاشت ابرو طب هیر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

callmegif
فرم را پر نمایید تا با شما تماس بگیریم