کلینیک کاشت مو طب هیر
02122224580

مشاوره ربات تلگرام (۲۴ ساعته)

روش ترمیم موی نانو

نوشته شده در تاریخ 29 دسامبر 2018 در دسته تعداد بازدید 777 views

روش ترمیم موی نانو

روش ترمیم موی نانو

همانطور که در جریان هستید روش های بسیار زیادی برای کاشت مو به دنیا معرفی شده است که با توجه به شرایطی که دارید یکی از بهترین روش های موجود را میتوانید انتخاب کنید. یکی از روش هایی که این روزها طرفداران زیادی دارد ترمیم موی نانو می باشد. در این روش از پروتزهای مو که با استفاده از فناوری نانو ساخته شده است برای کاشت مو بهره میگیرند. دقت داشته باشید پزشک مورد نظر شما از این روش برای افرادی که فاقد موی قوی می باشند استفاده می کنند و همواره موهایی طبیعی و خوش حالت را برای آنها پدید می آورند اما قبل از انجام آن حتما باید بررسی های لازم صورت گیرد.

بهترین کاندید ترمیم موی نانو

همانطور که در جریان هستید تمامی افراد نمیتوانند گزینه مناسبی برای انجام ترمیم موی نانو باشند از همین رو قبل از انجام آن حتما باید بررسی های لازم صورت گیرد. از همین رو در این قسمت برخی از کاندیدای مناسب برای انجام این عمل را به شما معرفی می کنیم تا راحت تر تصمیم بگیرید.

  • معمولا افرادی که دارای بیماری پوستی مانند آلوپسی می باشند.
  • کسانی که تحت شیمی درمانی بخش زیادی از موهایشان را از دست داده اند.
  • کسانی که از ریزش موی ژنتیکی رنج می برند

روش ترمیم موی نانو

هزینه ترمیم موی نانو چقدر است؟

یکی از شایع ترین و شاید بتوان گفت که اولین سوالاتی که از جانب بیماران مطرح می شود این است که هزینه ترمیم مو نانو چقدر می باشد. در این راستا باید بدانید که عوامل بسیار زیادی در تعیین هزینه ها دخیل هستند که اگر بخواهیم به آنها اشاره کنیم باید مواردی همچون تعداد گراف هایی که برای انجام این کار مورد استفاده قرار میگیرد، و علاوه بر آن باید موقعیت جغرافیایی کلینیک، پرسنل و تجهیزات را نیز باید در نظر بگیرید. هر چقدر کیفیت ارائه شده در این عمل در بالاترین سطح قرار داشته باشد هزینه تمام شده افزایش پیدا می کند.

مراقبت های بعد از ترمیم موی نانو

بسیاری از پزشکان بر این عقیده هستند که مراقبت های بعد از عمل بخشی از درمان محسوب می شوند و در صورتی که رعایت نشوند نمیتوان انتظار نتیجه ای مطلوب را داشت. از همین رو در این قسمت در نظر داریم تا به برخی از مراقبت های بعد از ترمیم موی نانو بپردازیم تا با آگاهی بیشتری به سراغ انجام آن بروید:

  • به مدت ۳ روز از رفتن به حمام خودداری کنید.
  • زیر نور مستقیم آفتاب قرار نگیرید.
  • فعالیت سنگین ورزشی را به مدت یک هفته کنار بگذارید.
  • مصرف داروهای تجویز شده را فراموش نکنید.

منبع : کلینیک کاشت ابرو طب هیر

5/5 - (1 امتیاز)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

callmegif
فرم را پر نمایید تا با شما تماس بگیریم