کلینیک کاشت مو طب هیر
02122224580

مشاوره ربات تلگرام (۲۴ ساعته)

روش ترمیم مو

نوشته شده در تاریخ 8 ژانویه 2019 در دسته تعداد بازدید 574 views

روش ترمیم مو

روش ترمیم مو

افراد زیادی وجود دارند که به دلیل شرایط خاص خود نمیتوانند به درمان دائمی ریزش موی خود بپردازند به همین دلیل مجبور میشوند به جای استفاده از روش های کاشت مو به دنبال روش های دیگر باشند. در بین روش های مختلفی که در حال حاضر برای رفع ریزش موی این افراد وجود دارد روش ترمیم مو یکی از بهترین روش ها به شمار میرود اما متاسفانه افراد زیادی وجود دارند که به این روش ها آشنا نیستند به همین دلیل در این مطلب تصمیم گرفته ایم شما را با بهترین روش ترمیم مو آشنا کنیم پس با ما همراه باشید.

بهترین روش ترمیم مو

ریزش موی ژنتیکی نوعی ریزش مو است که متاسفانه نمیتوان آن را با استفاده از هر روشی درمان کرد به همین دلیل در صورتی که دچار آن شده باشید انتخاب های زیادی نخواهید داشت. بهتر است بدانید در میان روش های مختلف، روش ترمیم مو HRT تنها روشی است که همه ی افراد با هر شرایطی که دارند میتوانند از آن استفاده کنند چون برای انجام این روش هیچ محدودیتی وجود ندارد.

این روش ترمیم مو با استفاده از پروتز های مخصوص انجام میشود. بدین طریق که متخصصان در مرحله ی اول به انتخاب پروتز های مناسب برای فرد میپردازند و بعد از آن با توجه به نوع موهای فرد بهترین موهای مصنوعی را انتخاب میکنند. در مرحله ی آخر موها با استفاده از چسب و کراتینه های طبیعی روی سر فرد پیوند زده میشوند و مراحل پیوند مو به پایان میرسد.

روش ترمیم مو

مزایای روش ترمیم مو HRT

روش ترمیم مو در مقایسه با روش های مشابه مزایای فوق العاده ای دارد که شاید در یک مطلب نتوان به همه ی آن ها پرداخت اما بهتر است بدانید ترمیم مو  HRT تنها روشی است که میتوان با استفاده از آن در مدت زمانی کوتاه کچلی و طاسی را درمان کرد. افرادی که دچار کچلی میشوند به صورت تضمینی بعد از یک جلسه به نتیجه ی دلخواه دست خواهند یافت.

مزیت دیگر این روش ایمن بودن آن است. استفاده از ترمیم مو به روش Hrt به هیچ وجه عوارض خطرناکی به دنبال نخواهد داشت و بیماارن میتوانند از این موضوع کاملا اطمینان داشته باشند.

مراقبت های بعد از ترمیم موی HRT

روش ترمیم مو جزء روش های دائمی به شمار نمیرود اما میتوانید با رعایت مراقبت هایی که وجود دارد عمر موهای کاشته شده را افزایش دهید. برای افزایش دوام و عمر موهای کاشته شده باید به نوع صحیح شستشوی موها توجه زیادی داشته باشید و علاوه بر این سعی کنید موهایتان را به صورت طبیعی خشک نمایید و در معرض نور مستقیم آفتاب قرار نگیرید.

 

منبع : کلینیک کاشت ابرو طب هیر

Rate this post

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

callmegif
فرم را پر نمایید تا با شما تماس بگیریم