کلینیک کاشت مو طب هیر
02122224580

مشاوره ربات تلگرام (۲۴ ساعته)

روش تقویتی مو

نوشته شده در تاریخ 8 ژانویه 2019 در دسته تعداد بازدید 660 views

روش تقویتی مو

روش تقویتی مو

تقویت مو اثرات قابل توجهی در زیبایی دارد به همین دلیل در صورتی که از زیبایی موهایتان رضایت ندارید پیشنهاد میکنیم حتما به تقویت موهایتان بپردازید. این کار باعث میشود آسیب های وارد شده به موها در مدت زمانی کوتاه کاهش پیدا کند و حالت پذیری موها بهبود یابد. در این مطلب تصمیم گرفته ایم تا به معرفی بهترین روش تقویتی مو بپردازیم چون متاسفانه بسیاری از افراد با این روش ها آشنایی ندارند و در برخی از موارد به همین دلیل دچار ریزش مو و کچلی میشوند.

بهترین روش تقویتی مو

به طور کلی برای انتخاب بهترین روش تقویتی مو باید این نکته را بدانید که هر کدام از روش ها مزایا و معایب خاصی دارند به همین دلیل نمیتوان به راحتی به انتخاب آن ها پرداخت. روش های خانگی جزء ایمن ترین روش ها به شمار میروند اما باید این موضوع را بدانید که همه ی افراد با استفاده از روش های خانگی به نتیجه نخواهند رسید و باید مدت زمان زیادی برای تقویت موها صبر نمود.

اما اگر قرار باشد به معرفی بهترین روش تقویتی مو بپردازیم قطعا روش های کلینیکی مزایای بیشتری خواهند داشت چون با استفاده از این روش ها میتوان در مدت زمانی بسیار کوتاه به نتیجه رسید. روش های کلینیکی بسیار متنوع اند و متخصصان میتوانند با توجه به شرایطی که بیماران دارند به انتخاب آن ها بپردازند. در ادامه به چند مورد از روش هایی که در کلینیک ها وجود دارد اشاره خواهیم کرد.

روش تقویتی مو

تقویت مو با PRP

در صورتی که به دنبال بهترین روش تقویتی مو هستید بهتر است بدانید روش PRP یکی از بهترین ها میباشد که در بسیاری از مواقع میتوان با استفاده از آن شاهد رفع آسیب های مختلف مو بود. پی ار پی روشی غیر تهاجمی به شمار میرود که در آن متخصصان به تزریق پلاکت های طبیعی خون میپردازند.

تزریق پلاکت های خون به نواحی مختلف سر باعث میشود تا فولیکول ها به سرعت بازسازی شوند به همین دلیل در اکثر موارد افرادی که از پی ار پی استفاده میکنند بعد از چند جلسه ریزش موهایشان درمان میشود. بهتر است بدانید پی ار پی برای رفع مشکلات پوستی هم کاربرد دارد.

تقویت مو با لیزر تراپی

برای انتخاب روش تقویتی مو برخی از افراد به دنبال هزینه ی پایین و عوارض کم هستند به همین دلیل تصمیم گرفتیم روش لیزر تراپی را هم معرفی کنیم. بهتر است بدانید این روش جزء ارزان ترین، ایمن ترین و اثر  بخش ترین روش ها برای تقویت فولیکول ها به شمار میرود که درصد زیادی از افراد میتوانند با استفاده از آن شاهد افزایش رشد موهای خود باشند.

 

منبع : کلینیک کاشت ابرو طب هیر

Rate this post

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

callmegif
فرم را پر نمایید تا با شما تماس بگیریم