کلینیک کاشت مو طب هیر
02122224580

مشاوره ربات تلگرام (۲۴ ساعته)

روش درمانی PRP

نوشته شده در تاریخ 8 ژانویه 2019 در دسته تعداد بازدید 564 views

روش درمانی PRP

PRP برای ترمیم مو

در صورتی که به دنبال روشی موثر برای ترمیم موهای خود هستید بهتر است تا انتهای این مطلب با ما همراه باشید چون قصد داریم به معرفی روش پی ار پی که یکی از بهترین روش ها برای تقویت مو می باشد بپردازیم. بهتر است بدانید با استفاده از این روش اکثر بیماران میتوانند شاهد افزایش رشد موهای خود باشند. در ادامه به روش درمانی PRP خواهیم پرداخت تا با آن آشنایی بیشتر پیدا کنید. البته باید این موضوع را بدانید که پی ار پی برای رفع کچلی کامل مناسب نمی باشد و نتیجه بخش نخواهد بود.

ترمیم مو با روش درمانی PRP

روش درمانی PRP از روش هایی است که در سالهای اخیر طرفداران زیادی پیدا کرده است چون درصد قابل توجهی از بیماران با استفاده از آن شاهد رشد موهای خود بوده اند. بهتر است بدانید پی ار پی جزء ایمن ترین روش ها میباشد و افرادی که از آن استفاده میکنند دچار عارضه ی خاصی نمیشوند. پی ار پی به پلاسمای غنی از پلاکت که در بدن انسان وجود دارد گفته میشود.

متخصصان برای تزریق پی ار پی باید قبل از هر چیز به تهیه ی آن بپردازند. برای اینکار مقداری از خون بیمار در جلسه ی تقویت مو دریافت میشود و در دستگاه های مخصوص قرار میگیرد. بعد از این که پلاکت ها استخراج شدند از آن برای تقویت موهای سر استفاده میگردد. البته کاربرد پی ار پی یا پلاسمای غنی از پلاکت به همین جا ختم نمیشود و میتوان برای رفع بسیاری از بیماری ها از آن استفاده کرد.

روش درمانی PRP

کاندیدای روش درمانی PRP

روش درمانی PRP برای درصد زیادی از بیمارانی که دچار ریزش موی ارثی شده اند مناسب میباشد اما همانطور که در ابتدای مطلب هم به آن اشاره کردیم افرادی که دچار ریزش موی شدید شده اند و مدت ها از ریزش موهایشان گذشته است نمیتوانند از این روش استفاده کنند. علتش هم این است که با روش پی ار پی فقط میتوان به تقویت فولیکول های ضعیف پرداخت و فولیکول جدید به وجود نخواهد آمد.

روش درمانی PRP برای افرادی که دچار بیماری های انعقاد خون هستند هم قابل انجام نمیباشد که باید به این موضوع توجه داشته باشید.

مزایای روش درمانی PRP

روش درمانی PRP جزء روش های ایمن و غیر تهاجمی به شمار میرود که میتوان با استفاده از آن در مدت زمانی کوتاه شاهد افزایش رشد موها بود. بهتر است بدانید افرادی که از این روش استفاده میکنند میتوانند بلافاصله به فعالیت های روزمره خود بپردازند و نیاز به مراقبت های خاصی نیز نخواهد بود.

 

منبع : کلینیک کاشت ابرو طب هیر

Rate this post

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

callmegif
فرم را پر نمایید تا با شما تماس بگیریم