کلینیک کاشت مو طب هیر
02122224580

مشاوره ربات تلگرام (۲۴ ساعته)

روش فیبروز در کاشت ابرو

نوشته شده در تاریخ 8 ژانویه 2019 در دسته تعداد بازدید 884 views

روش فیبروز در کاشت ابرو

روش فیبروز در کاشت ابرو

ریزش ابرو و کم پشتی آن از دغدغه های بسیاری از خانم ها به شمار میرود به همین دلیل بسیاری از خانم ها به دنبال روشی مناسب برای افزایش زیبایی ابروهای خود هستند. همین باعث شده تا در این مطلب تصمیم بگیریم به معرفی روش فیبروز بپردازیم. بهتر است بدانید اکثر خانم ها میتوانند با استفاده از این روش به نتیجه ی دلخواه دست پیدا کنند. این روش برای افرادی که به دلایل مختلف دچار ریزش ابروی شدید شده اند هم مناسب خواهد بود. در ادامه شما را با این روش بیشتر آشنا خواهیم کرد.

روش فیبروز در کاشت ابرو

متاسفانه هنوز هم افرادی وجود دارند که برای افزایش زیبایی ابروهای خود از روش های قدیمی استفاده میکنند و همین باعث میشود به نتیجه ی دلخواه دست پیدا نکنند و از ظاهری که برایشان به وجود می آید رضایت نداشته باشند. همانطور که میدانید روش های تاتو جزء روش های قدیمی برای رفع نواقص ابرو به شمار میروند که در حال حاضر روش فیبروز  ابرو جای آن را گرفته است.

روش فیبروز در کاشت ابرو

نتایجی که به وسیله ی روش فیبروز به وجود می آید تا حد زیادی به نتایج کاشت ابرو نزدیک خواهد بود به همین دلیل افراد میتوانند با استفاده از آن به ظاهر دلخواه خود دست پیدا کنند. در این روش با دقت و ظرافت تمام ذره های جوهر در لایه های سطحی پوست تزریق میشوند. این کار با متدهای جدید انجام میشود به همین دلیل حتی از فاصله ی نزدیک نیز نمیتوان به غیر طبیعی بودن ابرو پی برد.

مزایای روش فیبروز

روش فیبروز قطعا یکی از بهترین روش ها در درمان کچلی و ریزش ابرو خواهد بود چون اثر بخشی بسیار سریع دارد و فرد میتواند با استفاده از آن به سرعت به نتیجه برسد. هزینه ی این روش نسبت به روش های کاشت ابرو بسیار کمتر است به همین دلیل بسیاری از افراد میتوانند از آن استفاده کنند.

روش فیبروز در کاشت ابرو

بهتر است بدانید برا ی روش فیبروز شرایط خاصی وجود ندارد به همین دلیل حتی افرادی که بر اثر بیماری هایی مانند آلوپسی دچار ریزش ابرو شده اند هم میتوانند از آن استفاده کنند و به نتایج دلخواه دست یابند.

معایب روش فیبروز

روش فیبروز معایبی هم دارد که باید به آن اشاره کنیم. یکی از مهمترین معایب این روش این است که نتایج آن دائمی نیست و افرادی که از آن استفاده میکنند باید هر چند سال یکبار به ترمیم ابروهای خود بپردازند. علاوه بر این برخی از افراد ممکن است با استفاده از این روش دچار حساسیت شوند.

 

منبع : کلینیک کاشت ابرو طب هیر

Rate this post

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

callmegif
فرم را پر نمایید تا با شما تماس بگیریم