کلینیک کاشت مو طب هیر
02122224580

مشاوره ربات تلگرام (۲۴ ساعته)

بهترین روش مراقبت از موی کاشته شده

نوشته شده در تاریخ 19 فوریه 2019 در دسته تعداد بازدید 772 views

بهترین روش مراقبت از موی کاشته شده

بهترین روش مراقبت از مو

کاشت مو در حال حاضر جزء محبوب ترین روش ها برای درمان ریزش مو به شمار میرود به همین دلیل بسیاری از افراد برای رشد موهای جدید از آن استفاده میکنند. بهتر است بدانید افرادی که از کاشت مو استفاده میکنند باید به شدت از موهای خود مراقبت کنند تا شاهد رشد حداکثر آن باشند در غیر اینصورت موهای کاشته شده رشد مناسبی نخواهند داشت. در این مطلب تصمیم گرفته ایم به بهترین روش مراقبت از موی کاشته شده بپردازیم تا بتوانید رشد موهای خود را تا حدی که امکان دارد افزایش دهید و به نتایج دلخواه دست پیدا کنید.

بهترین روش مراقبت از مو

برای مراقبت از موهای کاشته شده روش های زیادی وجود دارد به همین دلیل نمیتوان به راحتی بهترین روش مراقبت از موی کاشته شده را معرفی کرد. بهتر است بدانید افرادی که از روش های کاشت مو استفاده میکنند باید بعد از چند ماه مانند موهای طبیعی از موهای خود مراقبت نمایند چون موهای کاشته شده تفاوت زیادی با موهای طبیعی فرد نخواهند داشت.

برای مراقبت از  باید به شستشوی آن اهمیت زیادی دهید. برای شستشوی موها باید از شوینده ها و نرم کننده های مناسب به همراه آب ولرم استفاده کنید و موهایتان را به آرامی ماساژ دهید. عدم قرار گرفتن در نور مستقیم آفتاب، کاهش استفاده از سشوار و اتو مو و مواد شیمیایی مانند رنگ ها و حالت دهنده ها نیز از مواردی است که باید به آن توجه زیادی داشته باشید تا موهایتان دچار آسیب نشوید.

محصولات مراقبت از مو

در صورتی که به دنبال بهترین روش مراقبت از موی کاشته شده هستید میتوانید به استفاده از محصولات مراقبت از مو نیز بپردازید. استفاده از محصولات مراقبت از مو هم تاثیر زیادی در جلوگیری از وارد شدن آسیب های مختلف به موها خواهد داشت.

از میان محصولات مختلفی که میتوان برای رشد بیشتر موها مورد استفاده قرار داد میتوان به لوسیون ها، سرم مو، شامپوهای تقویت کننده و … اشاره کرد. پیشنهاد میکنیم برای انتخاب محصولات مراقبت از مو با پزشک خود مشورت کنید تا به بهترین نتیجه ی ممکن دست پیدا کنید.

بهترین روش مراقبت از مو

مراقبت از موها با تغذیه

افرادی که قصد دارند از بهترین روش مراقبت از موی کاشته شده استفاده کنند باید قبل از هر چیز به تغذیه خود اهمیت دهند. استفاده از غذاهای سالم باعث میشود تا رشد موهای فرد تا حد زیادی افزایش پیدا کند.

استفاده از غذاهای مقوی که در آن ویتامین های مختلف و مواد معدنی مورد نیاز بدن وجود دارد باعث خواهد شد تا رشد موها افزایش قابل توجهی پیدا کند به همین دلیل باید به آن توجه زیادی داشته باشید.

بهترین روش مراقبت از مو

منبع : کلینیک کاشت ابرو طب هیر

5/5 - (1 امتیاز)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

callmegif
فرم را پر نمایید تا با شما تماس بگیریم