کلینیک کاشت مو طب هیر
02122224580

مشاوره ربات تلگرام (۲۴ ساعته)

روش های ترکیبی برای چه کسانی مفید است؟

نوشته شده در تاریخ 12 مارس 2019 در دسته تعداد بازدید 396 views

روش های ترکیبی برای چه کسانی مفید است؟

روش های ترکیبی برای چه کسانی مفید است؟

روش های کاشت مو در اکثر موارد جزء بهترین روش ها  برای درمان ریزش مو به شمار میروند و به همین دلیل افرادی که دچار کچلی و طاسی شده اند بهتر است تا جایی که امکان دارد به استفاده از این روش ها بپردازند. روش های کاشت مو در حال حاضر افزایش قابل توجهی پیدا کرده اند به همین دلیل در مطالبی که منتشر میکنیم تصمیم گرفته ایم تا به معرفی روش های مختلف بپردازیم. در ادامه به معرفی روش های ترکیبی که یکی از رایج ترین روش های کاشت مو به شمار میروند خواهیم پرداخت.

روش های ترکیبی FIT , FUT

برای کاشت مو روش های زیادی وجود دارند که برای دست یابی به بهتری نتایج ممکن باید حتما به انتخاب روش های مناسب پرداخت. روش های ترکیبی FUTو FIT به علت مزایای قابل توجهی که دارند در اکثر موارد یکی از بهترین روش ها برای درمان ریزش موی بیماران خواهند بود. استفاده از این روش برای افرادی که دچار ریزش موی وسیع شده اند نیز یکی از بهترین گزینه ها خواهد بود.

بهتر است بدانید با کاشت موی ترکیبی میتوان تعداد بیشتری از مو را نسبت به روش FIT پیوند زد به طوری که امکان پیوند ۲ الی ۳ هزار فولیکول در یک جلسه وجود خواهد داشت. روش های ترکیبی برای افرادی که دچار بانک موی ضعیف هستند هم مناسب است چون با برداشت نواری بانک مو میتوان آن ها را به صورت سالم استخراج کرد و از وارد شدن آسیب های مختلف به مو جلوگیری نمود.

روش های ترکیبی برای چه کسانی مفید است؟

برترین روش برای کاشت موی ترکیبی

روش های FUT  و FIT جزء بهترین روش های ترکیبی به شمار میروند. این روش ها مزایای قابل توجهی دارند که باید به آن توجه داشته باشید. یکی از مهمترین مزایای این روش ها این است که میزان باقی ماندن جای بخیه و جای زخم تا حد زیادی کاهش می یابد چون درصدی از فولیکول ها با روش های دستی استخراج میشوند.

البته برخی از افراد به دلیل شرایط خاصی که دارند مجبور خواهند بود تا به استفاده از روش های دیگر برای کاشت مو بپردازند به همین دلیل برای اطمینان از بهترین روش باید حتما با پزشک خود مشورت نمایید.

روش های ترکیبی برای چه کسانی مفید است؟

عوارض روش های ترکیبی کاشت مو

استفاده از روش های ترکیبی برای کاشت مو باعث میشود تا بیماران در برخی از موارد دچار عوارضی مانند برجای ماندن جای زخم، بخیه، عفونت، خونریزی، بی حسی سر و … شوند. برای کاهش عوارض کاشت مو با روش ترکیبی باید به مراقبت های بعد از عمل توجه ویژه ای داشت و توصیه های متخصصان را مورد توجه قرار داد.

منبع : کلینیک کاشت ابرو طب هیر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

callmegif
فرم را پر نمایید تا با شما تماس بگیریم