کلینیک کاشت مو طب هیر
02122224580

مشاوره ربات تلگرام (۲۴ ساعته)

روش های درمانی رفع کچلی پوست صورت

نوشته شده در تاریخ 17 اکتبر 2018 در دسته تعداد بازدید 455 views

روش های درمانی رفع کچلی پوست صورت

روش های درمانی رفع کچلی پوست صورت

با توجه به این که در بسیاری از مواقع موهای صورت برای آقایان اهمیت زیادی دارد باید به زیبایی آن توجه داشت در غیر اینصورت باعث کاهش اعتماد به نفس آقایان خواهد شد و قطعا فرد نمیتواند به خوبی به فعالیت های اجتماعی خود بپردازد. برای رفع کچلی پوست صورت روش های زیادی وجود دارد که میتوان استفاده نمود اما برای استفاده از این روش ها باید قبل از هر چیز علت کچلی صورت مشخص شود. برای اطلاع از علت کچلی صورت حتما باید به متخصصان مراجعه کرد چون در بسیاری از مواقع نمیتوان به راحتی به علت آن پی برد و باید حتما بررسی علت کم پشتی موهای صورت توسط متخصصان زیبایی بررسی شود. بعد از مراجعه به متخصصان زیبایی میتوان باری رفع کچلی پوست صورت از روش هایی که در این مطلب بیان خواهیم کرد استفاده کنید.

رفع کچلی پوست صورت با کاشت ریش

برای رفع کچلی پوست صورت میتوان از روش های کاشت ریش استفاده کرد. این روش در اکثر موارد نتایج قابل توجهی به دنبال خواهد داشت اما باید توجه داشته باشید که برای استفاده از آن حتما باید به صورت ارثی موهای صورتتان دچار ریزش شده باشد. در غیر اینصورت بهتر است برای رفع کچلی صورت از روش های ساده تر مانند درمان های دارویی، لیزر تراپی و … استفاده نمود. برای کاشت ریش متخصصان در مرحله ی اول فولیکول های مناسب از قسمت های مختلف بدن را استخراج میکنند و بعد آن ها را در صورت پیوند میزنند.

روش های درمانی رفع کچلی پوست صورت

ماینوکسیدیل

در بسیاری از مواقع میتوان برای رفع کچلی پوست صورت از ماینوکسیدیل استفاده کرد. ماینوکسیدیل معمولا برای رفع ریزش موهای سر مورد استفاده قرار میگیرد اما استفاده از آن برای کچلی ریش هم میتواند بسیار مناسب باشد. این دارو برای افرادی مناسب است که موهای صورتشان نازک و کرکی است. باید توجه داشته باشید که با استفاده از ماینوکسیدیل موهای جدید به وجود نخواهد آمد و فقط موهایی که در صورت وجود دارد تقویت خواهد شد.

ماسک های گیاهی

برای رفع کچلی پوست صورت میتوانید از ماسک های گیاهی استفاده کنید. البته استفاده از این روش باعث رفع کچلی کامل نمیشود اما قطعا باعث افزایش رشد و ضخامت موهای صورت خواهد شد و بدین طریق موهای صورت پرپشت تر نشان داده خواهد شد. از میان داروهای گیاهی که وجود دارد، روغن زیتون، روغن نارگیل، حنا و تخم مرغ برای تقویت موهای صورت بسیار مناسب خواهند بود.

 

منبع : کلینیک کاشت ابرو طب هیر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

callmegif
فرم را پر نمایید تا با شما تماس بگیریم