کلینیک کاشت مو طب هیر
02122224580

مشاوره ربات تلگرام (۲۴ ساعته)

روش های قطعی برای ریزش مژه

نوشته شده در تاریخ 23 آوریل 2019 در دسته تعداد بازدید 380 views

روش های قطعی برای ریزش مژه

در صورتی که دچار ریزش مژه شده اید و به همین دلیل زیبایی تان کاهش پیدا کرده است پیشنهاد میکنیم تا انتهای این مطلب با ما همراه باشید تا با روش های قطعی برای ریزش مژه آشنا شوید. بهتر است بدانید ریزش مژه در بسیاری از مواقع به راحتی درمان خواهد شد و افرادی که دچار این مشکل میشوند میتوانند در مدت زمانی بسیار کوتاه شاهد رشد مژه های جدید باشند. برای رفع ریزش مژه باید هر چه سریعتر اقدام کنید چون با گذشت زمان ممکن است مژه هایی که دچار ریزش شده اند مجددا رشدی نداشته باشند.

 

روش های قطعی برای ریزش مژه

در صورتی که به دنبال روش های قطعی برای ریزش مژه هستید باید این موضوع را بدانید که اکثر روش هایی که وجود دارند ممکن است نتایج قطعی به دنبال نداشته باشند به همین دلیل باید به فکر استفاده از روش هایی باشید که با استفاده از آن ها بتوانید به نتایج دائمی دست پیدا کنید. در میان روش هایی که وجود دارد به جرات میتوان گفت که کاشت مژه قطعی ترین روش برای درمان ریزش مژه به شمار میرود.

روش های کاشت مژه باعث میشوند تا فرد بتواند بعد از ۳ ماه شاهد رشد موهایی کاملا طبیعی بر روی پلک های خود باشد. در این روش از موهای طبیعی بدن خود بیماران استفاده میشود که همین باعث عدم حساسیت و به وجود آمدن عوارض مختلف در بلند مدت خواهد شد. کاشت مژه برای افرادی که دچار ریزش ارثی مژه شده اند بهترین گزینه ی ممکن خواهد بود و به شدت پیشنهاد میشود.

 

درمان ریزش مژه  با روغن کرچک

همانطور که اشاره کردیم روش های قطعی برای ریزش مژه برای افرادی که دچار ریزش ارثی مژه ها شده اند انگشت شمارند اما روش هایی وجود دارد که بسیاری از افراد میتوانند برای درمان ریزش موقت مژه ها مورد استفاده قرار دهند که از میان آن ها ماساژ مژه با روغن کرچک یکی از بهترین گزینه ها خواهد بود.

برای اینکه رشد مژه هایتان افزایش پیدا کند و شاهد کاهش ریزش آن باشید میتوانید مقداری روغن کرچک را به یک برس کوچک ریمل آغشته کنید و مژه هایتان را با آن ماساژ دهید. بعد از این بهتر است شستشوی مژه ها حداقل چند ساعت به تاخیر بیفتد.

درمان ریزش مژه با روغن کرچک

کاهش ریزش مژه با آلوئه ورا

آلوئه ورا دارای ویتامین های C,E,A و B است به همین دلیل اگر به دنبال روش های قطعی برای ریزش مژه هستید پیشنهاد میکنیم مژه هایتان را با ژل آن ماساژ دهید. برای افزایش رشد مژه ها میتوانید قبل از خواب مژه هایتان را با این داروی گیاهی فوق العاده ماساژ دهید و صبح به شستشوی آن بپردازید.

 

منبع : کلینیک کاشت ابرو طب هیر

5/5 - (1 امتیاز)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

callmegif
فرم را پر نمایید تا با شما تماس بگیریم