کلینیک کاشت مو طب هیر
02122224580

مشاوره ربات تلگرام (۲۴ ساعته)

روش های مرسوم کاشت موی زنان

نوشته شده در تاریخ 4 نوامبر 2018 در دسته تعداد بازدید 2,941 views

روش های مرسوم کاشت موی زنان

روش های مرسوم کاشت موی زنان

روش های مرسوم کاشت موی زنان

کاشت مو روشی است که معمولا همه ی افراد میتوانند برای رفع ریزش موی خود از آن استفاده کنند اما همیشه توصیه میشود قبل از استفاده از این روش از درمان هایی دارویی استفاده شود چون در برخی موارد ممکن است با روش های ساده تر بتوان ریزش مو را درمان نمود اما به طور کلی در میان روش هایی که وجود دارد روش کاشت مو بهترین روش خواهد بود چون با استفاده از آن میتوان به درمان دائمی ریزش مو پرداخت. بهتر است بدانید بر خلاف تصور هایی که وجود دارد کاشت مو در زنان هم در اکثر موارد میتواند نتایج قابل قبولی را به دنبال داشته باشد. البته این طور نیست که همه ی خانم ها بتوانند از آن استفاده کنند اما قطعا با بررسی هایی که متخصصان انجام میدهند امکان مناسب بودن این روش برای برخی از افراد وجود خواهد داشت. در ادامه به کاشت مو در خانم ها بیشتر خواهیم پرداخت پس با ما همراه باشید.

آیا کاشت مو در زنان امکان پذیر است؟

بسیاری از افراد تصور میکنند کاشت مو فقط برای آقایان امکان پذیر است به همین دلیل برخی از خانم ها زمانی که دچار ریزش موی ارثی میشوند تصمیم میگیرند از روش های سنتی و داروهای گیاهی برای رفع ریزش موی خود استفاده کنند اما بهتر است همیشه به این نکته توجه شود که استفاده از روش کاشت مو هیچ ارتباطی به جنسیت ندارد  و تمامی افرادی که دچار ریزش موی ژنتیکی شده اند میتوانند برای رفع ریزش موی خود از این روش استفاده کنند. بهتر است بدانید علت ریزش موی بسیاری از خانم ها مشکلات ژنتیکی است.

روش های مرسوم کاشت موی زنان

کاشت موی زنان با چه روشی امکان پذیر است؟

برای کاشت مو در زنان میتوان از هر روشی استفاده کرد و محدودیتی از این نظر وجود ندارد. امروزه روش های زیادی وجود دارد که میتوان با استفاده از آن ها به کاشت موی خانم ها و آقایان پرداخت. استفاده از همه ی روش ها در نهایت باعث انتقال فولیکول ها سالم به نقاطی که دچار کچلی و طاسی شده میشود. تنها تفاوتی که در روش های مختلف وجود دارد مربوط به روش برداشت فولیکول ها و انتقال آن هاست.

کاشت موی زنان چقدر موفقیت آمیز است؟

احتمال موفقیت کاشت مو در زنان تقریبا به اندازه ی آقایان خواهد بود. در اکثر موارد خانم هایی که از کاشت مو استفاده میکنند شاهد ریزش مجدد موهای خود نخواهند بود چون متخصصان با بررسی هایی که انجام میدهند به پیوند فولیکول هایی میپردازند که امکان ریزش مو در آن ها وجود نداشته باشد.

Rate this post

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

callmegif
فرم را پر نمایید تا با شما تماس بگیریم