کلینیک کاشت مو طب هیر
02122224580

مشاوره ربات تلگرام (۲۴ ساعته)

روش های نوین پیوند مو برای زنان

نوشته شده در تاریخ ۲۱ اسفند ۱۳۹۷ در دسته تعداد بازدید 10 views

روش های نوین پیوند مو برای زنان

موهای سر در زیبایی خانم ها تاثیر زیادی دارد به همین دلیل بسیاری از خانم ها به زیبایی موهای خود توجه زیادی دارند اما متاسفانه در برخی از موارد ریزش مو باعث میشود تا فرد دچار مشکلات زیادی شود و شاهد کاهش شدید زیبایی خود باشد در این موارد معمولا درصد زیادی از افراد دچار مشکلات روحی میشوند و اضطراب و استرس شدید را تجربه میکنند به همین دلیل در این مطلب تصمیم گرفته ایم به روش های نوین پیوند مو برای زنان بپردازیم چون روش های جدید کاشت مو بهترین روش برای رفع ریزش مو خواهند بود.

بهترین روش نوین برا ی پیوند مو

روش های نوین پیوند مو باعث شده است تا درصد زیادی از افراد بعد از ریزش مو بتوانند شاهد افزایش زیبایی خود باشند و به نتایج قابل توجهی دست پیدا کنند. در روش های جدید از دستگاه های پیشرفته برای انتقال فولیکول ها استفاده میشود به همین دلیل میتوان در یک جلسه به رفع ریزش موی بیماران پرداخت و نتایج رضایت بخشی را به وجود آورد.

از میان روش های نوین پیوند مو میتوان گفت روش SUT یکی از بهترین روش هایی خواهد بود که بیماران میتوانند استفاده کنند. این روش باعث میشود تا دوران نقاهت بعد از کاشت مو تا حد زیادی کاهش پیدا کند و فرد بتواند سریعتر به فعالیت های عادی خود بپردازد. کاشت مو با روش SUT به تخصص زیادی نیاز دارد به همین دلیل برای اطمینان از بهترین نتایج باید حتما به متخصصان با تجربه و ماهر مراجعه کرد.

روش های نوین پیوند مو برای زنان

شرایط استفاده از روش های نوین پیوند مو

برای استفاده از روش های نوین پیوند مو  برای خانم ها معمولا محدودیت سنی وجود نخواهد داشت به همین دلیل فرد میتواند بدون مشکل به رفع ریزش موهای خود بپردازد.

به دلیل اینکه در روش های جدید کاشت مو از بیهوشی و تیغ جراحی استفاده نمی شود بسیاری از افراد میتوانند از آن استفاده نمایند اما باید توجه داشته باشید که با این روش ها هم افرادی که دچار برخی بیماری ها مانند دیابت و بیماری های خود ایمنی شده اند، نمیتوانند به استفاده از کاشت مو بپردازند.

قیمت پیوند مو در کیلینیک

اگر تصور میکنید هزینه ی روش های نوین پیوند مو در کلینیک ها بیشتر از روش های دیگر است بهتر است بدانید کاملا در اشتباه هستید چون در میان روش های مختلف کاشت مو اختلاف قیمت زیادی وجود ندارد و روش های جدید به علت سرعتی که دارند در اکثر موارد باعث خواهند شد تا بیمار هزینه ی کمتری را پرداخت کند.

منبع : کلینیک کاشت ابرو طب هیر

روش های نوین پیوند مو برای زنان
۵ (۱۰۰%) ۱ vote[s]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

callmegif
فرم را پر نمایید تا با شما تماس بگیریم