کلینیک کاشت مو طب هیر
02122224580

مشاوره ربات تلگرام (۲۴ ساعته)

روش های نوین کاشت مو و پیوند مو

نوشته شده در تاریخ 3 نوامبر 2018 در دسته تعداد بازدید 251 views

روش های نوین کاشت مو و پیوند مو

روش های نوین کاشت مو و پیوند مو

افرادی که به ریزش موی ژنتیکی مبتلا میشوند نمیتوانند با هر روشی به رفع ریزش مو بپردازند. چون در ریزش موی ژنتیکی فولیکول هایی که تضعیف میشوند به هیچ وجه به صورت دائمی تقویت نخواهند شد و روش هایی که وجود دارند فقط باعث میشوند تا ریزش مو به صورت موقت درمان شود. در حال حاضر تنها روش موثر برای رفع ریزش موی ژنتیکی روش کاشت مو است. در کاشت مو متخصصان با شناسایی فولیکول های سالم از سراسر بدن و انتقال آن به قسمت سر باعث میشوند تا موهای جدید در قسمت سر رشد کند و بدین ترتیب کچلی و طاسی به صورت دائمی رفع شود. بهتر است بدانید امروزه با روش های نوین کاشت مو میتوان بدون هیچگونه عارضه به رفع ریزش مو پرداخت. به علت پیشرفت هایی که در این روش ها به وجود آمده است میتوان به نتایج بهتری نسبت به گذشته دست یافت.

روش های نوین کاشت مو و پیوند مو

برای کاشت مو روش های مختلفی وجود دارد که متخصصان با استفاده از آن به ریزش موی بیماران میپردازند. روش های نوین کاشت مو به روش هایی مانند SUT و FUE گفته میشود. به علت مزایای فوق العاده ای که این روش ها دارند متخصصان در حال حاضر برای رفع ریزش موی بیماران از این روش استفاده میکنند. البته در برخی موارد به علت شرایط خاصی که برخی بیماران دارند ممکن است امکان استفاده از این روش ها نباشد. برای استفاده از روش های جدید به بانک موی قوی نیاز است چون ممکن است نتوان همه ی فولیکول ها را به صورت سالم استخراج کرد.

روش های نوین کاشت مو و پیوند مو

مراحل روش های نوین کاشت مو SUT و FUE

روش های نوین کاشت مو   یعنی SUT و FUE به وسیله ی دستگاه های اتوماتیک انجام میشوند. همین باعث شده است تا مزایای این روش ها تا حد زیادی افزایش پیدا کند. برای کاشت مو با این روش ها قبل از هر چیز از بی حسی موضعی استفاده میشود تا بیمار احساس درد نکند. بعد از این متخصصان با استفاده از دستگاه های اتوماتیک به استخراج فولیکول ها میپردازند و با استفاده از فولیکول هایی که استخراج شدند کاشت مو را انجام میدهند.

مزایای روش های نوین کاشت مو

همانطور که گفتیم روش های نوین کاشت مو مزایای قابل توجهی نیست به روش های قدیمی دارند. یکی از مهمترین مزایای این روش ها این است که با برای انجام این روش ها از روش های جراحی استفاده نمیشود و همین باعث کاهش احتمال عوارض مختلف در این روش ها میشود. علاوه بر این سرعت کاشت مو با روش های جدید مانند SUTو FUE بالاتر از روش های دیگر است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

callmegif
فرم را پر نمایید تا با شما تماس بگیریم