کلینیک کاشت مو طب هیر
02122224580

مشاوره ربات تلگرام (۲۴ ساعته)

روش های پیوند ابرو

نوشته شده در تاریخ 24 دسامبر 2018 در دسته تعداد بازدید 848 views

روش های پیوند ابرو

روش های پیوند ابرو

ابرو ها در زیبایی صورت تاثیر زیادی دارند به همین دلیل افرادی که به دلایل مختلف دچار ریزش ابرو میشوند باید به فکر درمان آن باشند. ریزش ابرو معمولا به راحتی درمان نمیشود به همین دلیل افرادی که دچار آن هستند باید از روش های موثر برای درمان استفاده کنند. با توجه به این که پیوند ابرو۱ یکی از بهترین و پر تقاضا ترین روش های درمانی است در این مطلب تصمیم گرفته ایم به معرفی این روش بیشتر بپردازیم تا بتوانید تصمیم بهتری برای استفاده از آن بگیرید پس تا انتهای این مطلب با ما همراه باشید.

شرایط پیوند ابرو

برای اینکه از روش های پیوند ابرو استفاده کنید باید از شرایط خاصی که لازم است برخوردار باشید. یکی از مهمترین مواردی که وجود دارد این است که نباید دچار بیماری هایی مانند دیابت، مشکلات انعقاد خون و … باشید. علاوه بر این در صورتی که ابروهایتان به دلیل بیماری هایی مانند آلوپسی دچار ریزش شده باشد باید به امتحان روش های دیگر بپردازید.

روش های پیوند ابرو

پیوند ابرو برای افرادی که به تازگی دچار ریزش ابرو شده اند گزینه ی مناسبی نیست چون ممکن است ابروها به صورت طبیعی رشد کنند بنابراین بهتر است حداقل ۳ الی ۶ ماه بعد از ریزش ابرو صبر نمود. برای کاشت ابرو باید حتما بانک موی مناسب داشت به همین دلیل برخی از افراد ممکن است نتوانند از آن استفاده کنند.

نکات مهم درباره ی روش های پیوند ابرو

در مورد پیوند ابرو باید به این نکته توجه داشته باشید که این روش بیشتر برای افرادی مناسب خواهد بود که موهای صاف داشته باشند چون پیوند موهای فر نتایج قابل توجهی نخواهد داشت. استفاده از روش های کاشت ابرو باعث میشود تا موهای جدید بیش از بقیه ی ابرو ها رشد کنند به همین دلیل باید به اصلاح ابروها بعد از کاشت اهمیت زیادی داد که این برای آقایان ممکن است مشکل ساز باشد.

روش های پیوند ابرو

پیوند ابرو در اکثر موارد عوارض بلند مدت به دنبال نخواهد داشت، مشاهده ی تورم، کبودی دور چشم و مشکلات این چنینی طبیعی است و به صورت خود به خود از بین میرود.

مراقبت های بعد از  پیوند ابرو

پیوند ابرو عملی ساده است و در مدت زمان کمی انجام میشود اما بعد از آن باید به مراقبت های لازم توجه داشته باشید تا دچار عوارض مختلف نشوید. بعد از کاشت ابرو باید از وارد شدن هرگونه آسیب فیزیکی به ابروها خودداری کنید،به مصرف منظم داروهایی که متخصصان تجویز کرده اند توجه داشته باشید و از غذاهای مفید و سالم استفاده کنید.

 

منبع : کلینیک کاشت ابرو طب هیر

Rate this post

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

callmegif
فرم را پر نمایید تا با شما تماس بگیریم