کلینیک کاشت مو طب هیر
02122224580

مشاوره ربات تلگرام (۲۴ ساعته)

روش های پیوند مو از بدن به سر در آقایان

نوشته شده در تاریخ 22 اکتبر 2018 در دسته تعداد بازدید 639 views

روش های پیوند مو از بدن به سر در آقایان

روش های پیوند مو از بدن به سر در آقایان

روش های پیوند مو از بدن به سر

در صورتی که دچار ریزش مو شده باشید لازم نیست نگران باشید چون روش های زیادی برای رفع ریزش مو وجود دارد که در اکثر موارد میتوان با استفاده از آن ها به نتایج قابل قبولی دست پیدا کرد. باید توجه داشته باشید که نگرانی و مشکلات روحی بعد از ریزش مو میتواند تبعات بدی به دنبال داشته باشد و حتی ریزش مو را چند برابر کند به همین دلیل باید به جای این که به خودتان استرس وارد کنید به فکر استفاده از روش های موثر برای رفع ریزش موی خود باشید. با مراجعه به کلینیک های زیبایی میتوانید از روش های پیوند مو مختلفی که وجود دارد استفاده کنید. افرادی که شرایط استفاده از روش های معمولی کاشت مو را ندارند میتوانند از کاشت موی بدن به سر استفاده کنند که در این روش به معرفی آن بیشتر خواهیم پرداخت پس ما را تا انتهای این مطلب همراهی کنید.

روش های پیوند مو از بدن به سر برای چه افرادی مناسب است؟

روش های پیوند مو از بدن به سر برای افرادی مناسب خواهد بود که به دلیل شرایط خاص نمیتوانند از روش های معمول کاشت مو استفاده کنند. بهتر است بدانید در بسیاری از مواقع به علت اینکه فرد بانک موی کافی ندارند نمیتواند از روش های کاشت موی دیگر استفاده کند و در این موارد بهترین روشی که میتوان استفاده نمود قطعا کاشت مو Bht یا همان کاشت مو از بدن خواهد بود. این روش مزایای قابل توجهی به دنبال خواهد داشت که فرد با استفاده از کاشت موی BHT شاهد آن خواهد بود.

روش های پیوند مو از بدن به سر در آقایان

روش های پیوند مو از بدن چه مزایایی دارد؟

روش های پیوند مو از بدن به سر مزایای قابل توجهی نسبت به روش های دیگر دارد که از مهمترین مزایای آن میتوان به امکان کاشت مو برای بسیاری از افراد که توانایی استفاده از روش های دیگر را ندارند اشاره نمود. علاوه بر این به علت اینکه احتمال ریزش موهای بدن کمتر از موهای سر خواهد بود افرادی که از این روش استفاده میکنند میتوانند اطمینانی بیشتر از پایداری موهای کاشته شده باشند.

عوارض روش های پیوند BHT چیست؟

روش های پیوند مو از بدن  یا BHT  مانند اکثر روش های کاشت مو ایمن خواهند بود و لازم نیست از این نظر نگرانی خاصی داشته باشید. البته مانند اکثر روش ها ممکن است در برخی موارد شاهد برجای ماندن اسکار، عفونت، خونریزی، التهاب و … بود که در صورتی که ادامه دارد بود برای رفع آن حتما باید به پزشک مراجعه کرد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

callmegif
فرم را پر نمایید تا با شما تماس بگیریم