کلینیک کاشت مو طب هیر
02122224580

مشاوره ربات تلگرام (۲۴ ساعته)

روش های پیوند مو از شخص دیگر

نوشته شده در تاریخ 12 مارس 2019 در دسته تعداد بازدید 210 views

روش های پیوند مو از شخص دیگر

روش های پیوند مو از شخص دیگر

پیوند مو باعث میشود تا افرادی که دچار کچلی و طاسی شده اند بتوانند در عرض چند ماه شاهد رشد موهای خود باشند و به نتایج قابل توجهی دست پیدا کنند. بهتر است بدانید برای کاشت مو روش های زیادی وجود دارد، برخی از این روش ها از لحاظ علمی کاملا تایید شده اند میتوان بدون نگرانی از آن ها استفاده نمود اما برخی از آن ها نیز مشکلات زیادی برای بیماران به وجود خواهند آورد. در ادامه به روش های پیوند مو از شخص دیگر خواهیم پرداخت تا بتوانید با این روش بیشتر آشنایی پیدا کنید.

روش های پیوند مو از شخص دیگر

متاسفانه افرادی که قصد دارند از روش های کاشت مو استفاده کنند در برخی از موارد با محدودیت هایی مواجه می شوند که همین باعث میشود نتوانند به استفاده از روش مورد نظر خود بپردازند به همین دلیل در این موارد سعی میکنند تا با مراجعه به مراکز مختلف از روش های مناسب کاشت مو استفاده کنند که همین باعث میشود برخی افراد با روش های پیوند مو از شخص دیگر روبرو شوند.

روش های پیوند مو از شخص دیگر برای افرادی که بانک موی مناسبی ندارند شاید روشی مناسب به نظر برسد اما بهتر است بدانید این روش به هیچ وجه امکان پذیر نیست و استفاده از آن مشکلات زیادی را به وجود می آورد. در کلینیک های زیبایی معتبر به هیچ وجه از بانک موی افراد دیگر برای کاشت مو استفاده نمی شود و فقط افرادی که بانک موی ضعیف دارند میتوانند به کاشت مو بپردازند.

بهترین روش پیوند مو

برای استفاده از بهترین روش های کاشت مو هم نیاز به بانک موی مناسب خواهد بود به همین دلیل افرادی که به بانک موی قوی ندارند باید به استفاده از روش های دیگر بپردازند و به روش های پیوند مو از شخص دیگر و که در تبلیغات وجود دارد توجهی نداشته باشند.

به طور کلی روش های FUT,FIT,SUT و FUE همگی از بهترین روش های کاشت مو به شمار میروند که با استفاده از آن ها میتوان به نتایج قابل توجهی دست پیدا کرد. استفاده از این روش ها به شرایط بیماران بستگی دارد و در صورتی که به انتخاب بهترین روش ها پرداخت احتمال عوارض مختلف کاهش می یابد.

روش های پیوند مو از شخص دیگر

مزایای روش های پیوند مو

در صورتی که به جای روش های پیوند مو از شخص دیگر و روش های غیر مجاز به استفاده از روش های ایمن بپردازید مزایای فوق العاده ای را تجربه خواهید کرد که از میان آن ها میتوان به درمان سریع ریزش مو، رشد موهایی کاملا طبیعی، عوارض بسیار کم و نتایج تضمینی اشاره کرد.

منبع : کلینیک کاشت ابرو طب هیر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

callmegif
فرم را پر نمایید تا با شما تماس بگیریم