کلینیک کاشت مو طب هیر
02122224580

مشاوره ربات تلگرام (۲۴ ساعته)

روش های کاشت ابرو

نوشته شده در تاریخ 11 آگوست 2018 در دسته تعداد بازدید 1,046 views

روش های کاشت ابرو

روش های کاشت ابرو

روش های کاشت ابرو

کاشت ابرو یکی از روش هایی است که امروزه به کرات توسط افراد مختلف انجام میشود و متقاضیان زیادی دارد.در گذشته برای افزایش زیبایی ابرو و رفع نواقص آن مرسوم بوده است که افراد از تتوی ابرو استفاده کنند.با توجه به این که در این روش نتایجی که بدست می آمده موقتی بوده و ظاهر مناسبی را به وجود نمی آورده است کم کم و با گذشت زمان منسوخ شده است و جای خود  را به روش های دیگری مانند کاشت ابرو داده است.کاشت ابرو به روش های مختلفی صورت میگیرد که هر کدام معایب و مزایای خاصی را دارند به همین دلیل در این مطلب تصمیم گرفته ایم تا به روش های کاشت ابرو بپردازیم.

 

علل ریزش ابرو

بسیار از افراد در طول زندگی خود ممکن است به دلایل مختلف دچار ریزش ابرو شوند.علت ریزش ابروی برخی از افراد کاملا به مسائل ژنتیکی بر میگردد و اگر دقت کنید در نزدیکانشان هم ریزش ابرو و کم پشتی آن طبیعی بوده است اما علاوه بر این بسیاری از افراد به علت شکستگی ابرو ناشی از ضربه،تصادف و … دچار ریزش قسمتی از ابروها میشوند که این افراد معمولا به جز کاشت ابرو راه دیگری را برای رفع نواقص ابرو نخواهند داشت.

روش های کاشت ابرو

کاشت ابرو به روش SUT

کاشت ابرو به روش SUT یکی از بهترین و مرسوم ترین روش هایی است که برای رفع نواقص ابرو و پرپشتی آن به کار گرفته میشود.به دلیل این که در این روش استخراج فولیکول ها با استفاده از دستگاه های تمام اتوماتیک انجام میشود تقریبا شاهد عوارض چندانی نخواهیم بود.به صورتی که میتوان گفت عوارض کاشت ابرو در این روش در کمترین حد ممکن قرار دارد.هزینه کاشت ابرو هم در این روش با توجه به شرایط بیمار میتواند پایین تر از روش های دیگر باشد.

 

کاشت ابرو به روش FUT

از میان روش های کاشت ابرو روش FUT یکی از اولین روش های کاشت ابرو میباشد که در سرتاسر جهان مورد استفاده قرار میگیرفته است.با توجه به این که امروزه کاشت مو و ابرو تا حد زیادی پیشرفت پیدا کرده است کمتر از این روش برای کاشت ابرو استفاده میگردد.در این روش برای برداشت فولیکول ها از روش های جراحی استفاده میگردد به همین علت عوارض آن از روش های دیگر بیشتر خواهد بود.معمولا افرادی که تجربیات کاشت ابرو با این روش را داشته اند عوارض مختلف مانند جای اسکار و زخم ها را تجربه کرده اند.

 

کاشت ابرو به روش FUE

کاشت ابرو به روش FUT هم از انواع روش های کاشت ابرو است که به صورت متداول در ترمیم و بازسازی ابرو ها مورد استفاده قرار میگیرد.با توجه به این که عوارض این روش با توجه به روش های دیگر کمتر است در بسیاری از موارد متخصصان این روش را برای کاشت مو ها در نظر میگیرند.برداشت فولیکول ها در این روش به صورت دستی توسط متخصصان انجام میشود به همین دلیل مهارت پزشک تایر زیادی را در نتیجه ی کاشت مو خواهد داشت.در میان نظرات در مورد کاشت ابرو این روش یکی از پراستفاده ترین روش هایی بوده که برای کاشت ابرو مورد استفاده قرار گرفته است.

 

5/5 - (1 امتیاز)

2 پاسخ به “روش های کاشت ابرو”

  1. […] شاهد رفع کچلی کامل ابروهای خود باشند. برای استفاده از روش های کاشت ابرو شرایط مختلفی وجود دارد که از میان آن میتوان به  سن کاشت […]

  2. […] شاهد رفع کچلی کامل ابروهای خود باشند. برای استفاده از روش های کاشت ابرو شرایط مختلفی وجود دارد که از میان آن میتوان به  سن کاشت […]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

callmegif
فرم را پر نمایید تا با شما تماس بگیریم