کلینیک کاشت مو طب هیر
02122224580

مشاوره ربات تلگرام (۲۴ ساعته)

روش های کاشت خط ابرو

نوشته شده در تاریخ 2 دسامبر 2018 در دسته تعداد بازدید 673 views

روش های کاشت خط ابرو

روش های کاشت خط ابرو

در حال حاضر بسیاری از افراد برای افزایش زیبایی خود به کلینیک های زیبایی مراجعه میکنند که از میان آن ها درصد زیادی از روش های کاشت خط ابرو استفاده مینمایند. چون استفاده از این روش عوارض خاصی به دنبال ندارد اما باعث میشود فرد در کمترین زمان ممکن شاهد افزایش زیبایی خود باشد. در سالهای اخیر دچار پیشرفت هایی قابل توجهی شده است به همین دلیل در ادامه تصمیم گرفته ایم تا به معرفی آن بپردازیم.

مدرن ترین روش

در سالهای اخیر کاشت ابرو دچار پیشرفت زیادی شده اند به همین دلیل افرادی که از این روش ها استفاده میکنند در اکثر موارد دچار عارضه ی خاصی نخواهند شد. بهتر است بدانید افرادی که از این روش ها استفاده میکنند شاهد ظاهری کاملا طبیعی خواهند بود زیرا باعث میشوند تا متخصصان بتوانند به خط رویشی کاملا طبیعی را به وجود آورند.

در حال حاضر روش های زیادی وجود دارد که از میان آن ها روش های SUT و FUE از بهترین روش های کاشت ابرو به شمار میروند. در این روش ها از دستگاه های تمام اتوماتیک برای برداشت فولیکول ها استفاده میشود به همین دلیل بسیاری از عوارض که در روش های دیگر مشاهده خواهد شد در این روش ها وجود نخواهد داشت.

روش های کاشت خط ابرو

مزایا

همانطور که گفتیم  یکی از مهمترین مزایای کاشت خط ابرو با روش های جدید مانند روش SUT این است که عوارض کاشت ابرو تا حد زیادی نسبت به روش های قدیمی کاهش پیدا کرده است. ضمن اینکه استفاده از آن باعث میشود تا جلسات کاشت کاهش پیدا کند چون با استفاده دستگاه های جدید میتوان در یک جلسه تعداد زیادی از فولیکول ها را استخراج کرد.

البته بهتر است به این نکته هم اشاره کنیم که کاشت ابرو تقریبا تنها روش قطعی برای افزایش تراکم ابروهاست و افرادی که از سایر روش ها استفاده میکنند در اکثر موارد به نتیجه نخواهند رسید.

هزینه

هزینه ی کاشت خط ابرو نسبت به روش های دیگر مانند تاتو و میکروپیگمنتیشن بیشتر است اما به علت اینکه کاشت ابرو بر خلاف روش های دیگر دائمی است خط از نظر هزینه هم به صرفه خواهد بود و افرادی که از آن استفاده میکنند در بلند مدت قطعا در هزینه ی خود صرفه جویی خواهند کرد.

 

منبع : کلینیک کاشت ابرو طب هیر

5/5 - (1 امتیاز)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

callmegif
فرم را پر نمایید تا با شما تماس بگیریم