کلینیک کاشت مو طب هیر
02122224580

مشاوره ربات تلگرام (۲۴ ساعته)

روش های کاشت خط ابرو

نوشته شده در تاریخ ۱۱ آذر ۱۳۹۷ در دسته

روش های کاشت خط ابرو

روش های کاشت خط ابرو

معرفی روش های کاشت خط ابرو

در حال حاضر بسیاری از افراد برای افزایش زیبایی خود به کلینیک های زیبایی مراجعه میکنند که از میان آن ها درصد زیادی از روش های کاشت خط ابرو استفاده مینمایند. چون استفاده از این روش عوارض خاصی به دنبال ندارد اما باعث میشود فرد در کمترین زمان ممکن شاهد افزایش زیبایی خود باشد. روش های کاشت ابرو در سالهای اخیر دچار پیشرفت هایی قابل توجهی شده است به همین دلیل در ادامه تصمیم گرفته ایم تا به معرفی مدرنترین روش های کاشت ابرو بپردازیم.

مدرن ترین روش های کاشت خط ابرو

در سالهای اخیر روش های کاشت خط ابرو دچار پیشرفت های زیادی شده اند به همین دلیل افرادی که از این روش ها استفاده میکنند در اکثر موارد دچار عارضه ی خاصی نخواهند شد. بهتر است بدانید افرادی که از این روش ها استفاده میکنند شاهد ظاهری کاملا طبیعی خواهند بود چون روش های جدید  کاشت ابرو باعث میشوند تا متخصصان بتوانند به خط رویشی کاملا طبیعی را به وجود آورند.

در حال حاضر روش های زیادی برای کاشت ابرو وجود دارد که از میان آن ها روش های SUT و FUE از بهترین روش های کاشت ابرو به شمار میروند. در این روش ها از دستگاه های تمام اتوماتیک برای برداشت فولیکول ها استفاده میشود به همین دلیل بسیاری از عوارض که در روش های دیگر مشاهده خواهد شد در این روش ها وجود نخواهد داشت.

روش های کاشت خط ابرو

مزایای روش های مدرن کاشت ابرو

همانطور که گفتیم  یکی از مهمترین مزایای کاشت خط ابرو با روش های جدید مانند روش SUT این است که عوارض کاشت ابرو تا حد زیادی نسبت به روش های قدیمی کاهش پیدا کرده است. ضمن اینکه استفاده از روش های جدید کاشت ابرو باعث میشود تا جلسات کاشت کاهش پیدا کند چون با استفاده دستگاه های جدید میتوان در یک جلسه تعداد زیادی از فولیکول ها را استخراج کرد.

البته بهتر است به این نکته هم اشاره کنیم که کاشت ابرو تقریبا تنها روش قطعی برای افزایش تراکم ابروهاست و افرادی که از سایر روش ها استفاده میکنند در اکثر موارد به نتیجه نخواهند رسید.

هزینه ی کاشت ابرو

هزینه ی کاشت خط ابرو نسبت به روش های دیگر مانند تاتو و میکروپیگمنتیشن بیشتر است اما به علت اینکه کاشت ابرو بر خلاف روش های دیگر دائمی است خط از نظر هزینه هم به صرفه خواهد بود و افرادی که از آن استفاده میکنند در بلند مدت قطعا در هزینه ی خود صرفه جویی خواهند کرد.

روش های کاشت خط ابرو
۵ (۱۰۰%) ۱ vote
اشتراک گذاری

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

callmegif
فرم را پر نمایید تا با شما تماس بگیریم