کلینیک کاشت مو طب هیر
02122224580

مشاوره ربات تلگرام (۲۴ ساعته)

روش های کاشت ریش و سبیل

نوشته شده در تاریخ 13 آگوست 2018 در دسته تعداد بازدید 502 views

روش های کاشت ریش و سبیل

روش های کاشت ریش و سبیل

روش های کاشت ریش و سبیل

ریش و سیبیل یکی از مهمترین اجزای صورت است که همه ی مردان تا حدی به آن علاقه دارند و دلشان میخواهد با تقویت آن ها زیبایی شان را افزایش دهند.اما متاسفانه برخی از افراد به دلایل مختلف از ریش و سیبیل های کم پشتی برخوردار هستند و نمیتوانند با روش هایی معمول به تقویت ریش و سیبیل ها بپردازند.معمولا این دسته از افراد به مرور زمان دچار کمبود اعتماد به نفس میشوند و حتی مشکلات روحی فراوانی را تجربه میکنند.برای جلوگیری از این مشکلات باید در اولین فرصت ممکن به درمان ریزش ریش و سبیل پرداخت. روش های کاشت  ریش و سبیل از روش هایی هستند که به کمک آن میتوان در کمترین زمان ممکن صاحب ریش و سیبیل پرپشت شد.

انواع روش های کاشت ریش و سبیل

کاشت  ریش و سبیل به روش های مختلفی انجام میشود.از میان روش های مختلفی کاشت  ریش و سبیل میتوان به FUE و FIT اشاره کرد.در همه ی این روش ها فولیکول ها از قسمت های مختلف بدن مانند پشت سر استخراج میشود و سپس در صورت کاشته میگردد.تفاوت اصلی بین این روش ها در استخراج فولیکول ها است.در برخی از روش ها فولیکول ها به صورت دستی استخراج میشوند و در برخی با استفاده از دستگاه های اتوماتیک.هزینه ی کاشت  ریش و سیبیل معمولا در اکثر روش ها یکسان خواهد بود و تفاوت چندانی ندارد.

روش های کاشت ریش و سبیل

بهترین روش های کاشت ریش و سبیل

کاشت  ریش به روش  SUT یکی از بهترین روش ها برای درمان کم پشتی و کچلی ریش است.اما باید توجه داشته باشید که انتخاب بهترین روش باید با توجه به شرایط بیمار و بانک مو صورت گیرد به همین دلیل نمیتوان به طور مطلق روشی را بر روش های دیگر بهتر دانست و آن را معرفی کرد.

 

عوارض کاشت ریش و سبیل

در صورتی که کاشت ریش و سبیل زیر نظر پزشک متخصص انجام شود قطعا عوارض خاصی را شاهد نخواهیم بود.کاشت  ریش و سبیل یکی از کم عارضه ترین روش هایی است که میتوانید برای درمان کم پشتی ریش از آن استفاده کنید.البته در برخی از موارد ممکن است شاهد تورم،التهاب،خونریزی و ریزش موهای جدید باشیم.

 

مراقبت های لازم پس از کاشت ریش و سبیل

برای اینکه به نتیجه ی دلخواه دست پیدا کنید باید مراقبت های لازم را پس از کاشت  ریش و سبیل در پیش بگیرید.معمولا این مراقبت ها در کلینیک تخصصی کا شت ریش توصیه میشود به همین دلیل لازم نیست نگرانی خاصی را داشته باشید.از میان مراقبت های مختلف میتوان به شستشوی صورت با مواد شوینده مخصوص،مصرف داروهای تجویز شده و عدم قرارگیری در نور آفتاب اشاره کرد.

 

برچسب ها :

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

callmegif
فرم را پر نمایید تا با شما تماس بگیریم