کلینیک کاشت مو طب هیر
02122224580

مشاوره ربات تلگرام (۲۴ ساعته)

روش های کاشت ریش

نوشته شده در تاریخ 8 ژانویه 2019 در دسته تعداد بازدید 412 views

روش های کاشت ریش

روش های کاشت ریش

متاسفانه هنوز هم افراد زیادی وجود دارند که با روش های کاشت ریش به صورت دقیق آشنایی ندارند به همین دلیل سعی میکنند از روش های دیگر برای افزایش تراکم موهای صورت خود استفاده کنند و همین باعث میشود به نتیجه ی دلخواه دست پیدا نکنند به همین دلیل در این مطلب تصمیم گرفته ایم شما را با کاشت ریش و روش های فوق العاده ای که برای آن به وجود آمده آشنا کنیم. بهتر است بدانید با روش های جدید کاشت ریش میتوان بدون عارضه به نتیجه رسید.

روش های کاشت ریش

بهتر است بدانید برای کاشت ریش روش های زیادی وجود دارد. افرادی که قصد دارند از روش های کاشت ریش استفاده کنند باید قبل از هر چیز برای بررسی شرایطی که دارند به متخصصان کاشت مو مراجعه کنند. متخصصان با توجه به بانک مو و مقداری کچلی صورت بهترین روش را انتخاب میکنند. بهتر است بدانید بر خلاف تصوری که بسیاری از افراد دارند انتخاب روش مناسب به عهده ی بیماران نخواهد بود.

از میان روش های کاشت ریش امروزه روش اس یو تی بیشتر مورد استفاده قرار میگیرد چون این روش به نسبت روش های دیگر عوارضی کمتری به دنبال دارد و میتوان در مدت زمانی کمتر درصد زیادی از موها را پیوند زد اما هنوز هم روش های دیگر مانند کاشت ریش به روش اف یو تی و اف آی تی هم برای برخی از بیماران به کار برده میشود تا ریزش مو بعد از کاشت به حداقل ممکن برسد.

روش های کاشت ریش

مزایا و معایب روش های کاشت ریش

روش های کاشت ریش هر کدام مزایای خاصی دارند. مثلا همانطور که گفتیم در کاشت ریش به روش SUT فرد کمترین عوارض را تجربه خواهد کرد و میتواند در کمترین زمان به نتیجه برسد اما در عوض برخی از افراد نمیتوانند از این روش استفاده کنند چون احتمال ریزش موهای کاشته شده در دسته ای از بیماران کم نخواهد بود.

روش های قدیمی کاشت ریش مانند FUT هم مزایای فوق العاده ای دارند و باعث میشوند به بانک موی بیمار آسیب وارد نشود اما در مقابل عوارض این روش بیشتر از روش های دیگر خواهد بود.

عوارض روش های کاشت ریش

افرادی که قصد دارند از روش های کاشت ریش استفاده کنند باید به این موضوع توجه داشته باشند که استفاده از این روش ها ممکن است در برخی از موارد عوارضی به دنبال داشته باشند که از میان آن میتوان به خونریزی، عفونت، تورم، ریزش موهای کاشته شده، آسیب به اعصاب صورت، اسکار و جای زخم و … اشاره کرد.

 

منبع : کلینیک کاشت ابرو طب هیر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

callmegif
فرم را پر نمایید تا با شما تماس بگیریم