کلینیک کاشت مو طب هیر
02122224580

مشاوره ربات تلگرام (۲۴ ساعته)

روش های کاشت موی سر

نوشته شده در تاریخ 20 فوریه 2019 در دسته تعداد بازدید 513 views

روش های کاشت موی سر

روش های کاشت موی سر

بر خلاف تصوری که برخی از افراد دارند، درمان کچلی و طاسی همیشه کار چندان ساده ای نخواهد بود به همین دلیل افرادی که دچار این مشکل میشوند نمیتوانند از روش های سنتی برای دستیابی به نتایج دلخواه استفاده کنند. بهتر است بدانید برای درمان ریزش موی سر در بسیاری از مواقع باید به کلینیک ها مراجعه نمود در غیر اینصورت امکان رشد مجدد موها بسیار کم خواهد بود. در این مطلب به کاشت موی سر که یکی از بهترین روش ها برای رفع کچلی و طاسی است خواهیم پرداخت تا با روش های آن بیشتر آشنایی پیدا کنید.

روش های کاشت موی سر

در گذشته کاشت موی سر با روش های خاصی انجام میشده است و افرادی که قصد داشتند شاهد رشد مجدد موهای خود باشند مجبور بودند از روش های جراحی استفاده کنند اما در حال حاضر تعداد روش های کاشت مو افزایش زیادی پیدا کرده است و همین باعث شده است تا بیماران بتوانند به راحتی به نتایج دلخواه خود دست پیدا کنند تا جایی که در حال حاضر در برخی روش ها از جراحی استفاده نمیشود.

به طور کلی روش های کاشت مو به دو دسته ی جراحی و غیر جراحی تقسیم بندی میشود. از میان روش های جراحی میتوان به روش FUT اشاره کرد. این روش جزء نخستین روش های کاشت مو به شمار میرود که در حال حاضر کمتر از آن استفاده میشود. روش های FIT,FUE و SUT جزء دسته ی دیگری از روش های کاشت مو هستند که در آن ها جراحی وجود ندارد و از روش های اول ایمن تر می باشند.

جدیدترین روش کاشت موی سر

روش SUT جزء جدیدترین روش های کاشت موی سر به شمار میرود. افرادی که از این روش استفاده میکنند به بسیاری از عوارض روش های قدیمی دچار نخواهند شد. به علت اینکه روش SUT در حال حاضر مزایای قابل توجهی نسبت به روش های دیگر دارد بسیاری از کلینیک های زیبایی از آن استفاده میکنند.

در روش SUT کاشت مو بسیار سریع انجام میشود به همین دلیل اکثر بیماران میتوانند در همان جلسه ی اول شاهد کاشت تمام موهای مورد نیاز باشند.

روش های کاشت موی سر

هزینه کاشت موی سر به رو ش SUT

کاشت موی سر با روش SUT در حال حاضر بسیار رایج است به همین دلیل میتوانید به راحتی از هزینه ی آن اطلاع پیدا کنید. کافی است تا به کلینیک های معتبری که سراغ دارید مراجعه کنید تا شرایط تان مورد بررسی قرار گیرد و میزان فولیکول های مورد نیاز برای پیوند مشخص شود.

باید به این نکته توجه داشته باشید که مراجعه به کلینیک های معتبر هزینه ی بیشتری برایتان خواهد داشت اما در عوض به نتایج بهتری دست خواهید یافت.

روش های کاشت موی سر

منبع : کلینیک کاشت ابرو طب هیر

5/5 - (1 امتیاز)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

callmegif
فرم را پر نمایید تا با شما تماس بگیریم